Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kelthetném fel újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetném fel újra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel a barátaink által ismertük meg egymást, néhányszor találkoztunk így többen. Egyszer írt nekem és azóta rengeteget beszélgettünk, nagyon jól megértettük egymást és volt már szó randiról is. Aztán egy nap már nem keresett, majd este írt, hogy összetörte a telefonját és amég nem érkezik meg az új, addig csak akkor tudunk beszélni, ha otthon van éppen. Nem is volt ezzel semmi probléma, viszont mióta megérkezett az új telefonja sem beszélünk túl sűrűn, sokszor van olyan is, hogy megnézi, amit írok, de csak órákkal később válaszol.

Nem igazán értem mi történhetett, de szeretném újra felkelteni az érdeklődését irántam úgy, hogy az számomra ne legyen megalázó. Esetleg tudnátok tanácsot adni ebben?


2021. jún. 20. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szoktatok a baráti körön kívül is találkozni?
2021. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az kimaradt,hogy körülbelül egy hete tart ez a néhány mondatos állapot.

Nem találkoztunk még baráti körön kívül (mostanában pedig egy baráti körben sem leszünk sajnos).

2021. jún. 20. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Szimpla erdektelen haverja vagy.
2021. jún. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha inkább neki kellene fenntartani a te érdeklődésedet?


Na, pont ennyi energiát és agyalást feccölj ebbe a dologba.

2021. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mióta beszéltek? Egyikőtök se próbálta a másikat találkozóra hívni? Mert, ha már hetek óta beszéltek és ő még nem hívott el téged sehova, akkor sajnos nagy az esély, hogy nem érdekled.
2021. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Más csaj is versenyben van, de a figyelmet néha fenn kell tartani. Akkor majd ír.
2021. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eleinte én próbáltam távol tartani magamtól, meg is mondtam, hogy nem szeretnék senkit az életembe, de ő ettől függetlenül próbált nekem udvarolni. 3 hete beszélünk, az első 2 hétben szinte éjjel-nappal, 1 hete pedig mondta, hogy szeretne mostmár találkozni, ha lesz időm. Erre igent mondtam és arról volt szó, hogy a hétvége fele megbeszéljük, de ugye mióta felmerült a találkozó, azóta nem igazán tartjuk a kapcsolatot. Lehetséges, hogy más csaj is versenyben lehet, de nem igazán gondolnám, egy az, hogy nem ilyen típus (régebb óta tudom ki ő, csak nem beszéltünk soha), másrészt pedig nem annyira népszerű a nők körében. Ettől függetlenül lehetséges persze, csak én nem ilyennek gondolom a hallottak, látottak alapján.
2021. jún. 20. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem beszeltetek soha kb., akkor nem igazan tudod, milyen tipus. Csak feltetelezed.

Hany evesek vagytok? Azert meg nem lesz valaki "rosszfiu", mert elkezd masnak udvarolni, ha egy masik csaj nem akar vele talalkozni. Ha nyilvanossag elott nem is lognak valakin a nok, az sem azt jelenti, hogy nem nepszeru. Csak tudja, hol a helye ennek.

2021. jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!