Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, akivel egyszer randiztam. Nem volt kiemelkedően jó randi, de rossz sem, egész jól elbeszélgettünk. Utána próbálkoztam második alkalommal, de nagyon nem akart összejönni, mert semmi nem volt jó neki. Se az időpontok, se a hely, majd végül azt mondta, hogy legyünk csak barátok. Hetek, hónapok teltek el úgy, hogy csak beszélgettünk. De nagyon sokat, kétnaponta legalább 1,5 órát telefonon, mellette egész nap messengeren. Amikor szóba került, hogy én ismerkedek más lányokkal, akkor egyből tisztázni akarta, hogy én mégis hogy viszonyulok hozzá. Megbeszéltük, hogy újra randizni fogunk, de előjött ugyanaz a történet: nem jó semmi. Ez a hely messze van, étterembe nem akar menni, kint túl meleg van, ma túl fáradt, stb stb. Nem tudom miért csinálja ezt. Főleg úgy, hogy már el is kezdett szexuális tartalmú utalásokat tenni (tudjátok, amit eredetileg nem annak szán az ember, de direkt félreérthető). Mit akarhat egy ilyen ember? Tényleg ennyire nehéz a kedvére tenni egy randival? Vagy csak egy barátot akar, és attól fél, hogy ha lesz valakim, akkor őt hanyagolni fogom? Vagy valakinek elég ennyi, hogy van egy telefonos/netes társa, és egyébként éli a saját életét?
2021. jún. 19. 21:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Biztos
2021. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!