Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan van aki 24-26 között talál először párt?

Figyelt kérdés

Utólag belegondolok rengeteg időm lett volna barátnőt találni, de kb egy jelölt sem volt akivel jól meg lettünk volna. 24 éves vagyok, nem tudom hogy velem van e a baj hogy ennyire nehezen tudok párt találni. Vagy pedig másokkal akik szinte bárkivel összejönnek. Nekem fontosak az emberi értékek, nem a kinézet a fontos 100% ban. Mindenről meg van a véleményem, van értékrendem. És az ismerkedés, randi fontos nekem, ez az egyből szex nagyon gáz SZERINTEM.

Tudom hogy nem másokhoz kéne hasonlítanom magam de kicsit már zavar hogy nekem miért nem jön össze. Vannak akik piszkánnak hogy agglegény, meg vén fiú leszek stb.

Járok amúgy pszichológushoz emiatt, ő mindig azt mondja hogy nagyon jó ember vagyok és ha lesz barátnőm akkor ő neki nagyon jó dolga lesz mellettem. Nem is érti eddig miért nem volt. Nem ismeri a lányok többségét, tisztelet a kivételnek!


2021. jún. 19. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy 24-26 között találtam meg az igazit, de előtte volt vagy 15.

Arról az 15-ről meg csak kapcsolatban lehetett eldönteni, hogy egymást keressük e.

Valamilyen szinten gond van a szelektálásoddal, de egyébként nem vagy elkésve semmiről.

2021. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, van egy pár. De kit érdekel?


Ne másokhoz hasonlítgasd magad, mert pár év és meg fogsz őrülni, amikor mindenki házasodik meg gyereket szül majd körülötted.

2021. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a házas férfiak nagy része meg arról álmod hogy bár csak ne vette volna el a nőt akivel együtt él.. tehát könnyen léphet csapdába is az ember, a vágyai miatt.
2021. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"és ha lesz barátnőm akkor ő neki nagyon jó dolga lesz mellettem. "


De nem lesz. Mármint barátnőd...:DDDDDD

2021. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!