Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt hogy sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy sosem fogok tudni magamhoz illő párt találni?

Figyelt kérdés

úgy érzem hogy sosem fogok olyan lányt megismerni akivel együtt élhetnék

másoknak szerintem ez olyan könnyen megy

fiú vagyok


2021. jún. 18. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Legyen a te hited szerint!
2021. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Én lányként ugyanezt érzem. Nem tudom miért lehet ez nálad, de nálam azért van, mert van egy dolog az életemben, amit a férfiak 99%-a nem képes elfogadni. A maradék 1% pedig (nagyrészt) nekem nem jön be. Bár nemrég megismertem egy pasit, aki tökéletes lett volna, de ott meg ő nem akar semmit... Szóval szerintem ez részben azért lehet, mert "túl magasra" teszed a lécet. Így aki neked tetszik, annak te nem, akinek meg te tetszel, az meg neked nem... Illetve ha mégis, akkor nem adottak a körülmények (távolság, élethelyzet stb). Legalábbis én az életemben eddig így tapasztaltam xD
2021. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Magadhoz illot talalhatnal, de abbol meg nem kersz. Talan igy kene megfogalmazni.
2021. jún. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
#2 kukid van?
2021. jún. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Miért érzem azt hogy sosem fogok tudni magamhoz illő párt találni?


Talán mert ki kellene szakadni a számítógép vagy a telefon mögül. Soha nem értettem azokat az embereket akik nem használják ki a lehetőségeket mint pl az internetes társkeresők. Azelőtt én sem jártam sehova, bulizni meg végképp nem, de mióta elterjedt az internet, pláne a mobilnet, azóta mindig van valaki az életemben, mert még akár munka közben is tudtam ismerkedni, pedig annó én is úgy voltam, hogy soha nem lesz senkim, most meg kettő is van.

2021. jún. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
#4 nem xD
2021. jún. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!