Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj, na de ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, na de ennyire?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, a körülöttem lévő emberek szépnek tartanak. Na, de én nem igazán. Megismertem egy kedves srácot, jól elbeszélgetünk. Fel lett hozva, hogy majd kéne találkozni. Szeretnék találkozni, de nagyon félek. Nem azért, mert csúnya lenne a srác vagy bármi. Nem tudok ismerkedni, egy barátom volt csak, de nála se ment igazán a találka pedig egy suliba jártunk. Visszahúzódó is vagyok, nagyon nem is beszélek, csak akkor ha kérdeznek. Nekem ehhez is idő kell, hogy jobban megismerjem azt az embert akivel beszélek. Hogyan lehetne ezt leküzdeni?

2021. jún. 17. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz találkozni vele, akkor sosem fogod megismerni, és ő se téged.
2021. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz beszélni, akkor beszéltesd őt, kérdezgesd.
2021. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már ilyen szociális fóvia szintű szorongás? Vagy inkább csak félénkség-tapasztalatlanság?
2021. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 lehet mind a kettő: szociális szorongás meg a félénkség-tapasztalatlanság. Párszor én mondtam a találkát régen, 5-6 évvel ezelőtt, de mindig lemondták.
2021. jún. 17. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokan vannak így. Gondolj arra, hogy csak te érzed igazán kellemetlennek, ha látszik rajtad, hogy izgulsz/félénk vagy. Te ezt sokkal rosszabbul éled meg, mint a másik.


Vágj bele, még ha félsz is és az elején kínosan éled meg a dolgokat. Ha normális a srác, akkor nem fogja zavarni, hogy zárkózott vagy, idővel pedig úgyis sikerül feloldódnod.


Ne izgulj rá arra, hogy nyugodt és bátor legyél, sokat beszélj. Inkább fogadd el, hogy lehet csendes leszel, de ez nem probléma. Ha ő is csendes, akkor úgyis megértő lesz. Ha pedig egy nyitott személyiség, akkor majd beszél ő sokat. Ne akarj megfelelni, hidd el, nem fog téged ennyire kritikusan nézni. Csak adj egy esélyt a dolognak!

2021. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!