Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rossz jel lehet?

Figyelt kérdés
Ha a lány beszélgetés közben figyelmen kívül hagyja a bókokat. Tegyük fel több mindenről is beszélünk (neten), és egyszerre több kérdésre is választ adok, az egyikben egy elég erős bók, amire egyáltalán nem reagál sehogy.
2021. jún. 16. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
valoszinuleg nem tud mit reagalni, ettol meg latja es orul neki. vannak emberek, akik nem tudjak kezelni a bokolast.
2021. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Én sem szoktam reagálni, meg feleslegesen megköszöngetni a bókokat. Személyesen valószínűleg mosolyognék, írásban is hasonló a reakcióm, de azt ugye a másik fél nem látja.
2021. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem eddig minden lány mondott rá egy olyat, hogy 'aranyos vagy' vagy valami, de örülök, hogy mások szerint természetes erre nem reagálni :D Hajlamos vagyok pörögni ilyen apróságokon
2021. jún. 16. 10:59
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Az "aranyos vagy" nem jo jel amugy, ha ezt kapod egy bokra :D
2021. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak magamból tudok kiindulninés nagyon nem tudom kezelni a bókokat. Sorry, lehet hogy defekt, de sokan vannak így:D
2021. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Az "aranyos vagy" nem jo jel amugy, ha ezt kapod egy bokra :D"

Szerintem ez mindenkinél mást jelent. Legalábbis derült már ki olyan lányról, hogy bejövök neki, aki ilyet mondott :D

2021. jún. 16. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem érdekli, nem akar vele foglalkozni, ismeretlen ez a dolog neki.
2021. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ha tetszik a srác, akkor értékelem a bókokat. Akkor szoktam kevésbé reagálni rá, ha olyan mondja, aki egyáltalán nem érdekel, és zavaró, kellemetlen a közeledése.
2021. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!