Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » NŐK, mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐK, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Számotokra imponáló lenne egy ilyen magabiztos fellépés?


"Kocsi szervízben, távolsági busz.



Ott ült egy nő az ablaknál, mellette egy férfi, odamentem a pasihoz és megmondtam neki, hogy szeretnék a helyére ülni, mert élvezni akarom a mellette ülő hölgy társaságát.


A pasi köpni - nyelni nem tudott, csak átadta a helyét. A nő persze hallotta az egészet.


Végigdumáltuk az utat, olyan 50 km., majd leszálláskor előre engedtem és megpusziltam a nyakát.


Majd 6 hónapig jártunk Én olyan 24 voltam, a nő 40+."


2021. jún. 15. 22:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a mesét ma vagy tegnap már leírta egy válaszban, csak copypastelte ide. Akkor is kínos volt, most is az 😂
2021. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11, Nem biztos hogy ő írta le. Furcsa saját magadat idézni.
2021. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%

Jézusom, hát vannak furcsa emberek, az biztos :D

Viszont az, hogy csak 6 hónapig jártatok arra enged következtetni, hogy a nő sem volt elájulva tőled. Gondolom tetszett neki, hogy valaki érdeklődik iránta, majd mikor lehullt a rózsaszín lepel szépen rájött hogy nem illetek össze.

2021. jún. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekem (nőként) eléggé nehezen hihető történet. Eléggé fantáziaszülte stílusú az egész interpretáció.
2021. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%

aha, valoszinu, hogy fel ora beszelgetes utan barmilyen no engedi, hogy a buszon megpiszuljak a nyakat. tejoeg, ki az aki ezeket elhiszi?!?!

egyebkent meg a tobbi resz is kinos es tolakodo, engem a hideg eazott volna, ha egy pasi igy bepofatlankodik mellem. szoltam volna a mellettem ulonek, hogy maradjon csak nyugodtan. amugyis, honnan tudod, hogy aki mellette ul, az epp nem a pasija vagy valami ismerose akar?

2021. jún. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%
nem állnék szoba ilyennek. Az a puszi a nyakra pedig még egy sallert is megérdemel
2021. jún. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóba se állnék vele, de ha a nyakamat kezdené puszilgatni pofán verném.
2021. jún. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Undorítónak tartom, ha egy idegen puszit akarna adni.

De nem fogok irigyelni egy 6 hónapos "kapcsolatot". Ennyire többre becsülöm magam.

2021. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérném az eleve mellettem ülő férfit, hogy maradjon - számomra ijesztő lenne ez a kezdeményezés. A "puszi"-ig igyekeznék nem eljutni, ha megtörténne akkor a pofon és a rendőrség között vacillálnék.
2021. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!