Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kicsit kellemetlen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kellemetlen helyzetbe kerültem. Van még visszaút?

Figyelt kérdés

Randiztam egy csajjal, akit tinderen ismertem meg. A randi jól sikerült, de utána kb alig beszéltünk, kicsit mintha bezárkózott volna. A randi időpontokat illetően sose volt jó egyik nap sem, csak pont azok, amik nekem nem. Szóval nem jutottunk egyről a kettőre. Ezt meg is mondtam neki, és közöltem vele, hogy szerintem hagyjuk a dolgot. Ekkor elkezdett értetlenkedni, hogy miért, igazából neki jó ez a nap, meg az, stb. Én pedig iszonyúan odavagyok érte (kb 200 matchen vagyok túl, és nem találtam még hozzá hasonlót), szóval belementem az általa választott napba. Viszont ez az egész nagyon komor hangulatot szült az amúgy sem túl aktív chatünkön. És kicsit úgy is érzem, hogy segget csináltam a számból azzal, hogy mégis folytatjuk az ismerkedést.

Szerintetek mindent elszúrtam ezzel? Nem akarom, hogy egy sértődött kisfiúnak tűnjek, aki kap egy kis alamizsnát azzal, hogy hajlandó találkozni velem...


2021. jún. 15. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Légy szíves viselkedj férfiként és ne nyivákolj, hogy mit fog szólni meg alamizsnát kaptál. Ha annyira odavagy érte, akkor állj a sarkadra, viselkedj felnőtt férfi módjára a következő randin. Még semmi nincs veszve.
2021. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, hogy fel van -e húzva a slicced előtte, és legyél jófej a randin.
2021. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

‘Ezt meg is mondtam neki, és közöltem vele, hogy szerintem hagyjuk a dolgot. ‘


aha, szoval par napig nem sikerult osszehozni egy randit es te rogton besertodsz es hagynad az egeszet, pedig allitasod szerint nem talaltal meg hozza hasonlot.

szedd mar ossze magad. ha a 2. randi jol sikerul, ugyis az lesz a donto, nem a chatelgetes. ha meg nem sikerul, akkor kb mindegy is. orulj neki, hogy adott meg eselyt ezutan a hisztiroham

utan.

2021. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tettel egy gesztust, nagy kaland. Ha o a legjobb no, akit eddig talaltal, akkor ennyit nem er meg? Barmelyik napomat odaadnam annak, aki epp tetszik. Ellenben a ferfias fellepes szukseges, ne legyel papucs.
2021. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"aha, szoval par napig nem sikerult osszehozni egy randit es te rogton besertodsz es hagynad az egeszet,"

Nem, 1,5 - 2 hétig nem sikerült.


Egyébként abban mi a hisztiroham, hogy - egyébként a nők túlnyomó többségével ellentétben - egyenesen, mindenféle hátsószándék és negatív hangzás nélkül, felnőtt ember módjára le merem írni, ha valami zavar?

2021. jún. 15. 16:37
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
az a hisztiroham, hogy ha allitasod szerint annyira erdekel a no ea annyira kulonleges, akkor nem kezdesz el sertodotten irogatni neki, hogy ‘akkor hagyjuk’.. vagy ha igen, akkor tenyleg hagyod es befejezed vele az imerkedest. ez szamomra igy csak ures hiszti. de latom, nem nagyon sikerul elfogadni, hogy gazul viselkedtel, akkor ne hidd el es mentegesd csak magad.
2021. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös Nem ez a baj, hanem az, hogy leírtad, hogy iszonyúan odavagy érte, akkor ennyit még megér (többet nem biztos). Ne kezdj el játszmázni, vedd úgy, hogy te megtettél mindent, legközelebb nem lesz, ha most is így alakul. Amúgy meg érdemes néha belegondolni a másik helyzetébe, lehet nem írogatós fajta, bár akkor nyitottnak kellene lennie a találkozásra.. Ennyi még belefér bőven, ha tényleg tetszik.
2021. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6: egy-két szót kiragadsz, és kontextus nélkül beszélsz róla.

Egyrészt nem azt írtam szó szerint, hogy "akkor hagyjuk". Másrészt létezik egy olyan dolog, hogy önbecsülés.. és ha két hétig futsz valaki után, aki le se szar téged, miközben mellette van jó pár lány kontrasztként, hogy mennyire jól is tudna működni a dolog, akkor az ember elgondolkodik. Nem mentegetem magam, továbbra is tartom magam ahhoz, hogy nekem ez a viselkedés nem egyenes. Ha nem lennék ennyire odáig érte, már rég nem beszélnénk.

2021. jún. 15. 16:56
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 Szerintem a kommunikációdon kicsit làgyíthattál volna. Legközelebb inkább valami olyat mondj, hogy úgy érzem, hogy terhes számodra egy találkozó és nem vagyok benne biztos, hogy miért. Nagyon elfoglalt vagy, vagy inkább hagynád a beszélgetést?


A gond az volt, hogy annyira sarkosan fogalmaztál, hogy nem lehetett könnyeden visszahátrálni belőle (pedig amúgy nem hagyni akartad). Én megpróbálnék beszélni vele (nem chaten), bocsánatot kérni a megfogalmazás miatt/megkérdezni, hogy megbántottam-e és mikor mond valamit, akkor mosolyogva megkérdezném, hogy hogyan tehetném jóvá. (Pl. Akkor gondolkodj rajta, hogy virággal vagy fagyival esdekeljek bocsánatodért).

2021. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
52%
Szerintem nem akar tőled semmit, ezt mutatja a komor hangulat is a chat-en. Egy nőnek, ha tetszel, akkor alig várja a második randit.
2021. jún. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!