Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolsz, mi a sikertelens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz, mi a sikertelenséged oka, hogy nem talász barátnőt?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Az hogy incel vagy
2021. jún. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Válogatós is vagyok és nincs hol ismerkednem. A legszebb és legfinomabb paradicsom is rárohad a termelőre, ha senki sem látja/tud róla, hogy ilyet termeszt/árul. 😅
2021. jún. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Az arcom, összességében a fejem előnytelen, és kaptam is már rá megjegyzéseket, kb egy fél plasztikai műtét segítene csak.


És persze van egy szint aminél nem tudom lejjebb adni az igényeimet.


Szóval lehet, hogy emiatt egyedül is maradok.

2021. jún. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Manapsag az emberek nem tudnak kommunikalni.


Kepzeletbeli elvarasok, amiktol csodat varnak es ha 1-1 dolog nincs a listan, akkor nem ismer meg.


Folyton a tokeletesre varnak, ezert elsiklanak a pont jo felett is. Na majd most jon a tokeletes. De nem jon, ezert mindenki hibas, csak o nem.


Hamar jon egy masik pasi, akar masnap.

2021. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Már nem érint a kérdés, de korábban az volt a gond, hogy nagyon visszahúzódó voltam, nem volt szociális köröm, semmi. Ültem otthon aztán ment a Counter-Strike. :D


Aztán elkezdtem emberek közé járni, sportolni, sokat beszélgettem nőkkel tét nélkül (gondolván "fogalmam sincs, hogy gondolkodnak a nők, előbb talán tudnom kéne beszélnem velük") és szépen lassan helyükre kerültek a dolgok.


Amiért nagyon hálás vagyok visszatekintve, hogy soha nem a nőket okoltam a sikertelenségért, volt bennem annyi önkritika, hogy egy otthon ülő kocka, aki csézik egész nap, nem feltétlenül talál magának nőt.

2021. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Sose próbálkoztam, mert felesleges lenne.
2021. jún. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#1


A kérdés nem rólam szól.

2021. jún. 14. 10:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a külsőm. Optikailag erősen hányinger keltő hatásom van, így hiába vagyok vagyonos (2 ház, havi 650E fizu, családi megtakarítás), intelligens, kedves, humoros és jó szívű, semmi esélyem a nőknél. Még a 0/10es dagadt, bibircsókos, rusnya, féllábú, amorf zsírdisznók is visszautasítanak. Emellett Nógrád megyében lakom - halott környék.
2021. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csúnyán nézek ki és nagyon félénk vagyok.
2021. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aszexuális vagyok.
2021. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!