Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresón összeismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresón összeismerkedtem egy ffval.3 nap intenzív telefonálás után, azt hittem végre egymásra találtunk.2 élő tali óta összezavarodtam, mit tegyek, hogy szálljak ki?

Figyelt kérdés

Bőven 50 felett. Sok-sok csalódás, reményvesztés után, már fel akartam adni, amikor a napi telefonok annyira közelvittek egymáshoz, hogy elhittem a boldogságot.Ilyen egy öregedő, magányos, sokat csalódott nő, aki rettenetesen fél, hogy vége.

Hamarosan személyes tali lett. Lattam, hogy "érdekes" figura, nagyon megviselt arccal,de már a szerelmének hívott, én is kezdtem.ilyet érezni. Meggyóztem magam, hogy mivel én magam is problémás vagyok, akkor a szintén problémás, még mindig jobb a semminél. Depi miatt ezer éve gyógyszert szedek, azaz függő vagyok. Elmondta, h 18 eve nem iszik, mert alkoholista es anonim csoportba jár. Elmondta, 6 éve rakkal mútottek, 30kemot kapott, gyógyultnak mondták. Mások biztattak, hogy ilyenkor már mindenkinek nagy a batyuja, és 18 év nagy idő. A rákot el sem mondtam. Előtte, a telon, mindent megosztottunk egymásról, a furcsasága ellenére volt kémia. A 7végén ő is meghivott az albérletébe. Piszkos legénylakás, ez az igazság. Ölelkezés, lefekudtünk. Kémia volt. De engem rettenetesen nyomaszt az alkoholbetegsége, ami nyomot hagyott rajta, a sok cigi, a rák, a rendezetlen lakás, szűkös anyagiak.Az, hogy akár biszexualisnak is gondolhatnám. A szüzességem nem vesztettem el, de a reményt igen, mert félek. Csak egy normalis ffit szerettem volna, mint a fiatal barátnőm, akinek tényleg 3nap alatt igaz parja, szerelme lett. Nem a 3nap a lenyeg, az hülyeség. Azt hiszi, hogy már a szerelmünk örök. Nem mertem elmondani,nem merem megbántani,nem merem felvállalni, hogy nekem megint nem sikerült. Hisz bennem, hogy mi egymásnak kellünk. Valami vonzott benne, de én ezt nem akarom. Rengeteget szenvedtem már. Sőt, volt már alkesz rákos az életemben, aki belehalt.Hogyan mondjam el, hogy nem?!

Én pedig maradok a magányomban egyre öregebben. Tudom, bogy meg kell mondanom, holott öleléssel váltunk el.Totál kivagyok.



2021. jún. 13. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon fájdalmasnak hangzik ez a történet, úgy tűnik, igencsak nehéz életed van... De még egy ilyen "batyuval" is minden jogod megvan ahhoz, hogy olyannal legyél, akivel igazán szeretnél. Ha úgy érzed, jobb e nélkül a férfi nélkül, akkor egyszerűen mondd el neki telefonon, hogy átgondoltad, megfontoltad a dolgokat, és úgy látod, mégsem őt kerested, jobb lesz, ha elválnak az útjaitok.


Nem a te felelősséged, hogy ő ezt mennyire veszi magára, milyen fájdalmat okozol neki. Akármilyen tragédiák vannak is a háttérben, a ti ismerkedésetek is csak egy ismerkedés, közeledés, aminél nem lehet biztosra venni, hogy végül tényleg egymásra találnak a felek. Az, hogy ő téged már az elején a szerelmének hív, meg azt hiszi, hogy "a szerelmetek örök", az meg egyrészt nem korrekt (érzelmi zsarolás, súlyt helyez a másikra, megfosztja a szabad döntés lehetőségétől), másrészt nem is teljesen normális dolog. Ha amúgy sem érzed, hogy ez a férfi neked való volna, akkor ez a túl gyors, megfellebbezhetetlen szerelmet vallás még inkább vészcsengőként kell hogy szolgáljon a számodra azt illetően, hogy jobb távol tartani magad tőle.


Ez persze csak az én véleményem, de ennyi alapján én így látom a dolgokat. Azt már csak pluszban teszem hozzá, hogy az ilyen ember, aki már 3 nap telefonálás után szerelmet vall és örök együttlétet vizionál, általában egyrészt nem normális (tipikusan borderline személyiségzavarral csinálnak ilyet emberek például), másrészt meg ha HATÁROZOTTAN szakítanak velük, akkor ezek általában nemsokára elég könnyedén átviszik a vonzódásukat valami új jelöltre.


De az biztosnak tűnik, hogy ha szakítani akarsz vele, akkor minél előbb kell megtenni, mert később már sokkal nehezebb lesz. Ne hagyd magad belerángatni valami olyanba, amit nem akarsz!

2021. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon hasznos, intelligens reagálást írtál!Köszönöm Neked!

Valoban nehéz életem volt, de nem kallódtam el. Elvesztettem mindent! De a lefontosabbat nem! A draga gyermekeimet, életem egyetlen eredményét!

2021. jún. 13. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Azért van egy kis igazságtalan felhang abban, mikor egy jelenleg is gyógyszerfüggő lealkeszozza a 18 éve tiszta alkeszt. 😃 Kérdező. Csak a szeretek más, de ugyan olyan narkós, mint te. Annyi a különbség kettőtök között ebből a szempontból, hogy veled ellentétben ő legyőzte/kemény kontroll alatt tartja a függőségét. Ennek tükrében félni inkább neki lenne oka tőled, de nem azért írom, mert össze kéne jönnötök, csak kicsit gondoltam tisztázom.

Miért szeded a gyógyszert? Gondolom nem tegnap óta szeded. Terápia nem használ?

2021. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50 év feletti és szűz, kamu…
2021. jún. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A #3-nak teljesen igaza van.


És ha szakítani akarsz vele, akkor légyszives minél hamarabb tedd meg, és minél kíméletesebben. Nehogy vissza nyújon az alkoholhoz.

2021. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ddig be se neztem

Tehat!!! Én senkit nem alkoholistazok le! Ő mondta el magaró, én pedig a gyógyszert.

Akinek nincs elég IQ felfogni a felfoghatót, az hallgasson! Aki beszólogatás, gonoszság niatt van itt, az hallgasson!

Én felnezek arra aki le tudta győzni önmagát, pl.az alkoholt!

A kamus emberke is hallgasson, ha nincs ész, akkor nem kellidétlen hozzaszólással próbálkozni

2021. jún. 19. 18:56
 7/7 A kérdező kommentje:

Elengedtük egymást, mert akik nem gyogyitó erők egymásnak, azokmak nem szabad a masikra terhet rakni

vége

2021. jún. 19. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!