Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkeresőn lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőn lehet tényleg ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretnék kapcsolatot, de évek óta nem találok párt. Van olyan oldal, app, ahol ténylegesen ismerkedni szeretnének emberek? 39F

#nemtinder
2021. jún. 13. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én anno az Elsőtalálkozás.hu-n ismertem meg a páromat.
2021. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én tinderen ismertem meg a férjem egyik haverját, majd egy házibuli keretein belül a férjem.:D Tehát közvetve Tinder
2021. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Micsoda sikersztorik vannak itten. Amúgy akkor ezek szerint csak nekem nem írnak vissza a nők, badoon állandóan szétválasztják a chatet a nők, ezt úgy értem hogy törölnek és a badoo gépies üzenetében az áll hogy xy nem szeretne velem csevegni. További jó párkeresést kívánok. Ennyit a társkereső oldalakról nagyon az ilyen sikersztorikban én legalábbis nem tudok hinni, majd ha megismerkedek onnan esetlegesen valakivel utána már könnyebb lesz az ilyenfajta sikertörténetekben hinnem.
2021. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as:

A Badoo köztudott, hogy olyan mint a Tinder. Szextárskereső.

2021. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első találkozás sem volt a legjobb mert ráírtam a nőkre de nem írtak vissza, elittárson sem, love.hun sem, randivonalon sem amin fent voltam az összesen sem.
2021. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!