Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire igazságtalan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire igazságtalan az élet hogy valakik tiniként tudnak párt találni, van aki meg lassan 30 évesen sem volt kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azért az életet "hiábáztatom", meg ha az ember későn érő testet kap akkor lehetetlen tiniként sikeres lenni fiúként. Meg nem kaptam nyitott, megnyerő, vonzó személyiséget.


Akinek tiniként volt kapcsolata szerintem el sem tudja képzelni hogy milyen szerencsés.


2021. jún. 13. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
jajj, eszedbe ne jusson dolgozni a készségeiden és a kinézeteden, mert az egyrészt energia, másrészt akkor nem lesz min vernyognod
2021. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem előző életünkben elkövettünk valamit, hogy ezt kaptuk.
2021. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Ahj istenem ... fárasztó mindennap ezt feldolgozni.


"nem kaptam nyitott, megnyerő, vonzó személyiséget." lol ... azon pont hogy változtatni lehet önfejlesztéssel.


Meg mi az hogy későn érő test? huszonévesen hullottak ki a tejfogaid?


Meg úgy en bloc mi értelme ennek a kérdésnek? Kapni akarsz egy választ hogy "hát igen igazságtalan ezért és ezért" ... semmit nem változtat azon ha most az önsajnáltatásodhoz kapsz hozzászólásokat

2021. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

És az miért van, hogy valaki az iparmágnás gyerekének születik és dolgoznia sem kell soha, míg más az afrikai/indiai faluba ahol rádióaktív szemetet bontanak átszámolva napi 50 centért és valószínűleg nem éri meg a 30 évet sem?


Az élet szar. Próbáljuk feltölteni idétlen ideológiákkal, elterelni a figyelmünket mindenféle haszontalanságokkal, de attól még szar marad, maximum lefújtuk a szart több hektoliter parfümmel és így nem érezzük annyira.

2021. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi. Nem vagy elkésve. 40-50 évesen se..
2021. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert a Földön nem létezik igazság.
2021. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a fotelben kell dögleni naphosszat! Hanem odafigyelni a étkezésre és edzeni egész fiatal kortól kezdve. Aki szaruk nézz ki az nem érdemel nőt.
2021. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Az a röhelyes, hogy van aki nyert a genetikai lottón, az kb 20 éves kora előtt kisujjból szédíti el a nőket, más meg vért izzad tizenévesen, vért izzad huszonévesen, és méginkább vért izzad harmincasként, csak akkor már ott van az a hátrány is, hogy "miért nem volt senkid eddig?" (Na miért b+...), mint pl én, 37 éves szűzként, aki már csak meg akar halni...
2023. dec. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!