Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minnél jobban tud táncolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minnél jobban tud táncolni egy férfi egy nővel annál sikeresebb a nőkkel?

Figyelt kérdés
Tehát ha jól tud táncolni egy férfi a nőkkel akkor sikeresebb a nőkkel, ha viszont béna a táncban akkor a nőknél is sikertelenebb
2021. jún. 12. 23:04
 1/6 harebell ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy sok nő van, akinek ez imponál, de a többségnek nem meghatározó szempont párkeresésnél (tehát nem feltétlenül jelent hátrányt az se, ha egyáltalán nem tud táncolni).
2021. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy mondanám,hogy szeressen táncolni.Nem baj ha nem profi,de vigyen el ha szól a zene.
2021. jún. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Haha! Mivel én nem táncolok, engem nem érdekel az övé, ill. max zavarba hoz, mert én béna vagyok mellette.


Szóval nem, nem hiszem, hogy ettől olvadnak a nők

2021. jún. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok táncolni, soha nem is érdekelt ez a baromság.
2021. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek táncolni, és örülnék ha olyan párom lenne akivel tudnék táncolni (akár elmenni szórakozni akár csak otthon zenére), de szerintem nem fontos hogy igazán jó táncos legyen, csak hogy nyitott legyen arra hogy táncoljunk.


De szerintem ez abszolút nőfüggő.

2021. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos egyáltalán. Nem szeretek táncolni, csak max. 1-2 klasszikus táncot tudok valamennyire, de az meg nem jellemző, hogy ilyenre felkérnének.
2021. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!