Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annak ellenére, hogy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak ellenére, hogy jól nézek ki, miért nincs barátnőm? F23

Figyelt kérdés
Nyilván a belső a legfontosabb, de nem mondanám magamat rossz embernek.
2021. jún. 12. 22:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%
Ronda vagy, sajnálom. Üdv a clubban.
2021. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda, de ha az is lennék akkor sem kellene valakinek egyedül maradni, csak azért mert nem olyan szép:)
2021. jún. 12. 23:09
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudtad hogy az önmagunkról alkotott kép az szubjektív? Pontosan ezért keresik az emberek a külvilág visszajelzéseit, hogy érezzék hol tartanak. Ezért zsákutca az egoizmus.


Ha a lányok elkerülnek, attól még lehetsz jó ember, de azt fel kell fognod, hogy a nőknél nem van jó. Jöjj rá az okára, változtass. Ha meg nem megy, reménykedj hogy találsz olyat aki elfogad így is.

2021. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a legtöbb ember halad az árral. Én pont ennek az ellenkezője vagyok és nőből sajnos nagyon kevés ilyen van, de férfibol is…
2021. jún. 12. 23:13
 15/22 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál már ronda nőknél is? Valószínűleg kevés vagy a szép nőknek.
2021. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%
Na, akkor te egy lépéssel előrébb vagy, mint ahol én voltam. Ha jóképűségről van szó, engem kb Schumaherhez tartottam magam hasonlónak, csak jóval testesebb, vagyis messze nem jóképű és pláne nem gazdag. A csajok rám sem néztek, vagyis csak kevesen. Azokhoz a jófejségem révén kerültem közel, de hosszű ideig eltartottak ezek a folyamatok is. Ami segített, az több dologból tevúdött össze, Egyrészt tudtam, hogy mit szeretnék csinálni és erre büszke voltam. Másrészt pedig elkezdtem mosolyogni az emberekre, amivel barátságosabbnak tűntem, de ez segítőkészséget is kihozott belőlem. 24 voltam, mikor megláttam álmaim nőjét és addig harcoltam, míg nem lett a barátnőm (kb 2 hónap), majd nemsokára eljegyeztem és később megházasodtunk. Rajtad múlik minden, hogy mit mutatsz másoknak, mert erre fognak reagálni. Ha jóképű vagy, de üres, akkor nem sokan fognak rád mozdulni. Legyél vidám, udvarias, határozott. Én ezt javaslom, igaz már 50+ vagyok.
2021. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16%

A férfiaknál nem az a legfontosabb, hogy jóképű legyen.

Valamit te nagyon félreértettél.

2021. jún. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
37%
Valószínű túl ertekeled a kulsod. Átlag alatti vagy.
2021. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom miért vagytok rábzulva a külsőre. Én jóképű vagyok (voltam amatőr modell is, ahol nekem fizettek pénzt igen, illetve Tinderen napi 1-2 matchem szokott lenni csinos lányokkal, hátha ezek elég bizonyítékok nektek), de nehezen megy az ismerkedés a csajokkal. Az utcán mindig látok mindenhol átlagos kinézetű, tőlem kevésbé jóképű srácokat csinos, helyes csajokkal, akiket én is elfogadnék magam mellé. Ha nem nézel ki tökéletesen jól, azt lehet kompenzálni férfias, magabiztos viselkedéssel és/vagy pénzzel, anyagi dolgokkal. Ha a 3-ból (külső, belső, pénz) egyik sincs meg, nyilván az a legnagyobb baj.
2021. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Gondolom majd nekem is írjátok, hogy biztos igazából én is csúnya vagyok, csak nem tudok róla mert még senki nem szólt, de szívesen küldök képet privátban magamról.
2021. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!