Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan érzem úgy,hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem úgy,hogy nem akarok párt ezek után az esetek után? F24

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és sose volt még barátnőm és ahogy most állok a dologhoz úgy nem is nagyon lesz.Van 3 példa akik után egyáltalán nem is fog érdekelni a párkeresés mert ahogy nézem egy barátnő nagyon képes meghülyíteni az embert.

Az első példa hugom barátnőjének a 44 éves apja aki inkább ott hagyja a lányát és a fiát (fiú már dolgozik így a hugával meglesznek) csak azért,hogy a most talált 62 éves öregasszonnyal élhessen.A lánytól megakart konkréten szabadulni mivel az le vénkurvázta az apja "szerelmét" amit úgy akart,hogy intézetbe rakja végül aztán a faszi lelép a mamival és a 2 testvér meg együtt marad ahol eddig.

Második példám az nagybátyám aki 46 éves és egy ideje nagyon bele van esve egy 28 éves nőbe akinek van egy asszem elsős kislánya.Már a korkülönbség is szemet szúrt nekem mivel legtöbbször a nő azért meg bele ilyenbe,hogy a nála idősebb faszi kihozza a szarból.Na most kb ez is így történt.A csaj szegedi és éppen akkor a volt a faszija kirakta őket a gyerekkel együtt így nagybátyám pár napra lehozta ide őket SZEGEDRŐL ami innen 2,5-3 óra kocsival.Abban a pár napban nagybátyám semmit nem fizetett utánuk mivel én és mamám vele élünk így abban a kis időben el kellett viselnünk őket.Pár nappal később mamám tesvérének a fiához fordultak segítségért albérlet ügyileg mivel ez a rokonunk olyan házban élt aminek volt egy üres emelete.Itt jön az a rész ami felhúzott.Nagybátyám intézte neki az albérletet aminek az első havi részét ki is fizette,bevásárolt nekik,munkát keresett neki mivel a csajt úgy hozta ide,hogy munkája se volt plusz még 1-2 dolgot meg is szerelt ott a házban amihez néha 1 kolegáját is hívta majd a csaj 1 hónap múlva sunyiba visszament szegedre a volt faszijához és nagybátyámnak azóta is kell az a nő.Munkából hazaér és addig pofáznak amíg el nem alszanak,hétvégén meg 0-24 beszélnek.Ezt az esetet esküszöm nem értem.Kapuzárási pánikja van vagy micsoda?Mit akar egy 28 éves gyerekes anyuka egy 46 éves férfitől?Ja a poén meg az,hogy nálunk sose járt rendőr de amint ez a nő itt megjelent úgy egy kis idő múlva azok is megjelentek mivel annak az apja nem tudta a nőt elérni így bement a rendőrségre azok meg hozzánk jöttek mivel a csaj ide volt bejelentve még akkor is miután visszament szegedre.

A harmadik esetem az hasonló vagy szinte ugyanaz mint az első vagyis,hogy egy nő miatt feláldozza az apa a gyerekeit és inkább azokat is "megutálja" csak azért mert a 2 gyerek nem szereti azt a nőt.Az elsővel ellentétbe itt a nő elérte,hogy az egyik gyerek elmeneküljön otthonról és most meg a másikat akarja teljesen kikészíteni,hogy a férfitől minden pénzt kicsalhasson és úgy hazudjon ahogy akar.A nő konkrétan egyszer ki is mondta mindeki füle hallatára,hogy ő nem tud a 2 gyereknek anyai szeretetett adni arra ott van a nagymama.Ezt a részt nem akarom folytatni mivel ebből külön regényt lehetne írni.

Ezek után jogosan érzem azt,hogy nem akarok párt magamnak?Valamiért a férfiak teljesen tehetetlenek lesznek amint egy nő kerül a célkeresztbe.



2021. jún. 12. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Jogosan
2021. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Jogosan érzed.
2021. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Tényleg megtudja bolonditani a nő a férfit. Főleg, hogyha a férfinak nem sok lehetosege van.
2021. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Jogosan.
2021. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Valamilyen szinten jogos, ugyanakkor azt is figyelembe kell venned, hogy csak a hulyeket lehet kihasznalni. Nem feltetlenul kell igy tortennie veled, ha odafigyelsz az apro jelekre.
2021. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem.... nem csak ilyen jellegű kapcsolatok léteznek.
2021. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem! Végtelen számú normális kapcsolat van a környezetedben is, inkább azokat vedd példának..
2021. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Meghallgatnám azokat is, akikről írsz...

Szerintem ne mások magánéletével foglalkozz, hanem a sajátoddal. Amúgy egy 28 éves nő simán beleszerethet egy negyvenes férfiba, és ha annyira le akarta volna húzni, ott marad, nem gondolod? Talán nem ismered a részleteket.

A másik két sztorid is olyan, mint valami rossrosszindulatú pletyka, már bocs.

2021. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a 2 nem egyáltalán nem pletyka mivel a harmadik az velem és hugommal történt meg.Tudom,hogy nehéz azt kettőt elhinni mivel ma már a szülők a szivüket kiteszik a gyerekeikért de abban a kettőben ez nem így van.
2021. jún. 13. 07:24
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Kicsit se érzed, hogy mennyire gáz az az apa, aki egy punciért eldobja a gyerekét? Ez kettő remek példa arra, hogy egy nő sose legyen szerelmes, senkivel se vállaljon gyereket. Mindig csak az jár jól, aki ki tudja használni a pasikat, vagy egyedül is boldog.
2021. jún. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!