Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a társkeresés szempontjából nem vonzó(csúnya és buta,fejben van a gond) emberek legalább fele menthető lenne,ha ő is tenne önmagáért?

Figyelt kérdés

De külön is bonthatjuk.

Csak kűlső. Filmekben tv műsorokban látható átváltoztatás működhet? Normális ruhák,fogfehérítés, hölgyeknél sminktanácsadás. Mondjuk pár hetes munkával,max 150e ráfordítással?



2021. jún. 12. 18:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem, vannak bőven menthetetlen emberek. Ápolt vagyok, igényes, bár anyagilag egyetemistaként nem vagyok eleresztve, de szép ruhákat hordok és tudatosan ápolom a bőrömet is. Mivel a hajam vékony szálú és nem nő meg hosszúra, póthajam is van, műszempillával igyekszem korrigálni a rövid, egyenes szempilláimat, a fogaim is egészségesek és normálisan néznek ki, edzőterem nélkül is vékony és viszonylag tónusos a testem (mondjuk mozgok rendszeresen, csak nem súlyzós edzéseket végzek), szerintem egész ügyesen tudok sminkelni... Aztán ott az átlagosan csinos barátnőm zsíros hajjal, kusza fogakkal, smink nélkül, tág pórusokkal, kapucnis pulcsiban és farmerben, és soha egy pasi se választott volna engem helyette. Ennyit jelent, ha ocsmánynak születsz.
2021. jún. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11 es!Azta!! Na már semmit sem értek....
2021. jún. 13. 21:14
 13/16 anonim ***** válasza:

Mindenki menthető ha tesz érte.

A külső meg egyáltalán nem számít.

Még hogy sminktanácsadás, most akkor önismeretet fejlesztünk vagy agymosást?

2021. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A belső fontosabb..ha az nincs rendbe sajnos sok szexxel és szépséggel kell kompenzálni..
2021. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"sajnos sok szex"


sajnos??

2021. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen van h túl sok..és mondjuk olyan amit nem élvez..
2021. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!