Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 évesen komoly lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen komoly lányokat lehet találni?

Figyelt kérdés

Kalandozás, szórakozás nem érdekel. Sok korombeli lánynak ebből áll az élete. Én már szeretnék együtt élni, meg pár év múlva család is jó lenne.

A lányok többségével nem lehet tervezni mert gyerekesek, buliznak meg a fiúkat hülyítik.

Engem nem vonz az hogy minél több lánnyal legyek.


23 évesen taláni ilyen gondolkodású lányokat?


2021. jún. 10. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Egyházi közösségek vagy könyvtárak. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy az egyházi közösségek egész nyáron nyitva lesznek-e (az ókatolikusok MÉG JÁRVÁNY IDEJÉN sem voltak zárva állítólag, nem volt náluk ilyen püspöki rendelkezés, amit jómagam is furcsállok.)


A könyvtárak NEM ZÁRNAK BE EGÉSZ NYÁRON. Szombati nyitva tartásokat keresd meg interneten. (Nyilván védettségi igazolvánnyal látogathatóak.)


Egyházi közösségekben a leginkább komoly arckifejezésűek (búval béleltek, ahogy Édesanyám mondaná, ha élne) a római katolikusok. Evangélikusok és reformátusok jóval nyitottabbak és kellemesebb benyomást keltenek.


Más egyházakról nyilatkozni azért nem tudok, mert nem járok annyi helyre. Az már túl sok lenne, annyiféle Istenkép, összezavarodnék.


Ui: lakókörnyezetedben található valamilyen plébániai hivatal? Esetleg más lelkészi gyülekezet? Milyen vallásúra kereszteltek meg kiskorodban?

2021. jún. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a kérdést még hányszor írod ki? Azt továbbra sem értem, hogy miért baj az, ha egy lány elmegy néha éjszaka szórakozni. Szerinted aki elmegy táncolni, az lecumiz három faszit a wc-ben automatikusan? Gondolom nincsenek barátaid, és szociális életed, úgyhogy egy feleséget meg egy gyereket szeretnél pótléknak.
2021. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
#2 Szerintem nagyon jól csinálja a srác, mert így megkíméli magát egy csomó stressztől és megspórol magának rengeteg időt. Lássuk be, az olyan lányok, akik minden hétvégén buliznak, azoknak a többsége nem a hűségről, meg a monogámiáról híres...
2021. jún. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Jajj b@szdmeg már komolyan... Engem általában hímsovinisztának tartanak ezen az oldalon - de ezektől a szövegektől már én vagyok rosszul.

Annyira tudtok dobálózni ezzel a "komoly" kifejezéssel. Nektek milyen a komoly nő? Aki péntek este leül otthon természetfilmet nézni, miután elég szépirodalmat olvasott? Hagyjuk már! A társasági élet és a szórakozás miért jelent automatikusan kalandozást? Nyilván a 18-23 éves csajok szép szelete ribiskedik - de azért vannak nem kevesen, akik elküldik a palikat, akik nem isszák eszméletlenre magukat, és még ha néha be is rúgnak, akkor is képesek inkább egyedül taxiba szállni, majd egyedül magukra zárni az ajtót és lefeküdni.

Olyan érzésem van, hogy a komolyságot sokan keverik azzal, hogy az illető gátlásos, savanyú és nincs szociális élete.

2021. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, vannak olyanok, akik minden héten buliznak, nem is rájuk értettem, viszont a kérdező, nem így fogalmazott, csak azt írta, hogy "buliznak". Mivel a lányok általában idősebb pasikkal járnak, így hozzá egy 19-21 éves lány való korban. Na mármost a 19-21 évesek ha nem is rendszeresen, de néha-néha eljárnak bulizni, és ez teljesen rendben van. Ismétlem, attól nem lesz valaki k*rva, mert havi egyszer elmegy táncolni a barátaival. Nyilván akadnak bezárkózott, antiszociális lányok is, akkor válasszon közülük.
2021. jún. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
4-es szívemből szóltál. Ritkán, de eljárok bulizni a barátnőimmel, és nekünk sem a ribidkedésről szól, hanem a táncról, meg arról, hogy jól érezzük magunkat együtt, kieresztjük a gőzt. Ettől függetlenül komolynak tartom magam, és a megcsalásról sem gondolom, hogy itt kezdődne.
2021. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok és a barátnőim közül is van aki ilyen. Szóval nem lehetetlen csak keresni kell.
2021. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nálad pár évvel idősebb kolleganő esetleg? Persze nem olyan, akin átment a fél város nyilván.
2021. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Introvertáltak között nagyobb arányban.
2021. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!