Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40+ éves nők, összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ éves nők, összejönnétek egy 22 évessel?

Figyelt kérdés

A fordított felállásról viszonylag többet is hallani, olyannal nem találkoztam még, hogy a nő lett volna kétszer annyi idős.


3 hónapja ismerjük egymást, nagyon beleszerettem a személyiségébe. Ezidő alatt minden nap együtt ebédeltünk, munka után rengeteget beszélgettünk, és megszerettem. Azt tudom, hogy ő is kedvel - legalábbis barátként biztos, azt nem tudom, hogy érezhet-e hasonlóan, mint én.


Legszívesebben már rákérdeztem volna, de félek válaszától, és hogy utána emiatt megszűnne a jelenlegi kapcsolatunk is ...


2021. jún. 9. 22:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10: Tőlem semmit sem akar egy 22 éves "kisfiú". Ha nem esett volna le, akkor elárulom, hogy én vagyok a 22f, nem a női szereplő tette fel a kérdést.

Ha nem komoly kapcsolatot szeretnék vele, hanem csak szexet, akkor azt írtam volna, hogy csak a szexet akarok vele, és nem tettem volna fel ezt a kérdést, mert akkor visszaútasít és ennyi. De így azt nemszeretném, ha emiatt megszakadna a jelenlegi kapcsolatunk is.


A többieknek köszönöm a válaszokat.

2021. jún. 10. 11:13
 12/16 anonim ***** válasza:
38%

Anyukát keresel, nem komoly kapcsolatot.


Miről fogsz vele beszélgetni? tiktokról?

2021. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
azé' álljon már meg a menet... azért mert valaki 40+ éves, nem azt jelenti hogy otthon ül a 4 fal között és Mónika showt néz egész nap! Biztos vagyok benne, hogy nagyon sok huszonéves libát lekörözök én is személy szerint tájékozottságban. Na jó, a női magazinok paraszzvakításait ne vegyük ide, abban valóban jobbak a fiatalok.
2021. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"Ezidő alatt minden nap együtt ebédeltünk, munka után rengeteget beszélgettünk, és megszerettem."


Tehát nem most kezdenénk el beszélgetni, már egy kis ideje ismerjük egymást, keresni szoktam a társaságát, de ugyanúgy ő is szokta az enyémet. És nem, nem a tiktokról beszélgettünk.


Most direkt kötekedsz, a szövegértés nem ment vagy kivetíted a saját problémáidat másra?

2021. jún. 10. 11:34
 15/16 anonim ***** válasza:
köszi, de én nem keresek anyukát, elvagyok a korosztályommal.
2021. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Beszélj Vele az érzéseidről. Nincs veszítenivalód. Vagy Ő is hasonlóan érez,vagy tisztázzátok a helyzetet és maradtok a jó/esetleg baráti, kapcsolatnál.
2021. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!