Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki ennyire elvesztette már a bizalmát?

Figyelt kérdés
Az 5 éves kapcsolatom úgy telt, hogy újra és újra küzdenem kellett azért, hogy ne csaljon meg a párom. Sajnos nem szakítottam időben, de szerencsére már nem vagyok mellette. A körülöttem élő, fiatalként álompároknak hitt emberekről most felnőtt fejjel megtudtam a valóságot, hogy ki hogy merre és mikor csalta egymást. Az utóbbi 1 évben 3-4 olyan lányhoz is volt szerencsém, aki kis híján megcsalta velem a párját. Baráti körben szintén ilyen történeket hallok, hogy mindenki félrekúr. Az a baj, hogy én elég érzelmes ember vagyok, és az előző barátnőm nagyon mély sebeket ejtett. Jelenleg is ismerkedem valakivel, akinél úgy érzem hogy másodlagos vagyok, és újra jönnek elő a negatív érzések, lassan már menekülnék. Kezdem azt hinni, hogy soha sem fogok tudni megbízni senkiben úgy, mint az első barátnőmben még a törések előtt. Vissza lehet szerezni valahogy a bizalmat az emberek felé?
2021. jún. 2. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mivel még csak ismerkedtek, másokkal is beszél. És a többi férfi se csak napjára kíváncsi, ha érted mire célzok. Neked is egyszerre több lánnyal kéne ismerkedned szerintem. Nem szabad ennyire rápörögni, amíg nem vagytok együtt.


Az első barátnődet meg ki kellett volna dobni amikor megcsalt előszőr.

2021. jún. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Ha gondolod, velem levelezhetsz. Hátha megkedveljük egymást. Este fent leszek.🙂
2021. jún. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én végleg elvesztettem.

N

2021. jún. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen. Akár 1 nap alatt bejön egy jobb pasi, engem meg oldalvonalra állít, vagy szó nélkül töröl. Aztán a pénztárcámban, anyagi helyzetemben próbál nyúlkálni, megváltoztatni, de én meg fogadjam el őt, olyannak, amilyen.


uncsi.

2021. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!