Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beszélnem kéne erről, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélnem kéne erről, vagy már rájött mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Tinderen megismertem egy lányt, megvolt az első randi. Szimpatikus volt, de nem éreztem azt a vonzódást, ami miatt én többet akarnék. Elmondtam, hogy jól éreztem magam a randin, de nem kértem újabb alkalmat. Azóta napi szinten beszélgetünk, mert nagyon érdeklődő. Lassan már egy hét telt el. Nem bókolgatok, nem volt kézfogás/csók a randin, semmi ilyen. Nem akarom megszakítani vele a kapcsolatot, mert nagyon jó fej, és én egy barátságra nyitott vagyok, de többre nem. Ilyen viselkedéssel ez már leesett neki, vagy egyértelműen beszélnem kellene vele erről?

A gond az, hogy közben képbe került egy másik lány, akiért eléggé odáig vagyok, és randizni fogunk. Nekem pedig kicsit bűntudatom van, hogy a másik lány lehet még vár rám.

Mit csinálnátok?


24F


2021. jún. 1. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elkuldod neki ezt a linket, leirtal benne mindent, erteni fogja.
2021. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem ez úgy korrekt ha leírod neki mi a helyzet részedről. Mert addig a szerencsétlen azt hiszi van esélye többre. Leírod amit itt, ha neki okés barátkoztok, ha nem, nem. De ne hülyítsd.
2021. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele őszinte minél hamarabb, ne legyél sunyi és gyáva és ne várj arra, hogy majd rájön mi a helyzet. Igen, ez nehezebb, de egyben ez az egyetlen helyes út.
2021. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy a nők rendszerint ezt teszik és a férfiak szét esnek ezen, hogy miért nem lehet egyenesen, őszintén megmondani, hogy nem. Úgyhogy ne légy te is ilyen, mondd meg neki, hogy neked párkapcsolat nem kell vele. Hajrá! És sok sikert a másik lánynál! :D
2021. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem esett le neki, remenykedik addig, amig csak valaszolsz.
2021. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele. Én is jártam így egy pasival. 2 hét után én kérdeztem rá, hogy szeretne még találkozni, vagy mi történik?

Mire akkor kinyögte, hogy amúgy nem. Ezzel semmi gond, 1 randi után nem dől össze a világ. Csak akkor ne húzzuk egymás idejét és energiáját,mert nekem pl van elég barátom meg hobbim, nem csetpartnert keresek.

2021. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
*1 hét után kérdeztem rá
2021. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amíg a másik oldalon voltam azt hittem sokkal könnyebb ez :D de mindenképp beszélni fogok vele erről, igazatok van
2021. jún. 1. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!