Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 vagyok és még kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 vagyok és még kapcsolatom nem volt, másoknak is ennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Komolyabban 19 évesen kezdtem el ismerkedni. 1-2 találkozás jött csak össze.

24 évesen nem volt még kapcsolatom elég gáz. Én úgy látom hogy akik későn találnak barátnőt ők is 21-22 ig maximum találnak párt.

Nem tudom nekem miért ennyire nehéz ez.


2021. jún. 1. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Hányszor kérdezed még meg?
2021. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
72%
Hogy a kerdesre valaszoljak, nem.
2021. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Másoknak általában nem ennyire nehéz. Valószínűleg van valami oka, lehet, hogy nagyon előnytelen a külsőd.
2021. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Csak simán ronda vagy. Ennyi. Én 44 vagyok és sose volt senkim. Simán teljesíthető, ha még kétszer ennyi is van hátra, azt is le tudnám már hozni különösebb gond nélkül.


Amúgy meg válasz ronda nőt, az bárkinek, így nekem is lehetett volna már nem is egy.

2021. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*válassz
2021. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem

19/F

2021. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egyáltalán nem nehéz, miután rájöttem, hogy mennyit érek,de ekkor már bőven elmúltam 20 éves. Van egy nálam kicsivel idősebb barátnőm, plusz, egy szeretőm aki a lányom lehetne, miközben gyári melós vagyok, 20 éves autóval, saját házzal, jó dumával,önbizalommal és nagy farokkal. 😉 Mindezt úgy, hogy nem vagyok egy adonisz, ráadásul szemüveges, és kicsit pocakos is
2021. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!