Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová tűntek azok a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek azok a lányok akik nem szeretnének gyereket?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 18:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
A CSOK meggyőzte őket.
2021. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Megoregedtem. Es meg mindig lehetne kockazatok aran, de 49 evesen sem akarok. Nem bantam meg. Kedvelem oket, de vigyek haza oket.

Oke, nem ram gondtal.

2022. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Férjem 27 éves én 25 vagyok. Mi se szeretnénk soha gyereket. Abszolút megértem az olyan embereket akik nem akarnak. Annyi nyűggel,bajjal,pénzzel,idővel jár. SOHA!!! Nincs annyi milliója Orbánnak
2022. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Keresgélj Badoon. Ott be lehet állítani egy olyan szűrőt, hogy csak azokat dobja fel, akik nem akarnak gyereket.
2022. jan. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Kerestem én már mindenhol szinte, de a társkeresőnkön a nők kb 1-2% nem akar gyereket, és akkor még hol van a többi dolog amire vágyom egy nőben.

Sokszor azt érzem mintha egy homokszemet keresnék a sivatagban, pedig csak én is szeretnék szeretni és szeretve lenni :)

2022. jan. 9. 04:56
 26/31 anonim ***** válasza:
Szerintem több nő nem akar gyereket mint 1-2%.
2022. jan. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Igen ,valószínű igazad van ,de ők sajnos nincsennek fenn társkeresőn,így nehéz ismerkedni velük .
2022. jan. 9. 07:50
 28/31 anonim ***** válasza:
De fent vannak. Nekem egy csomót kidobál a tinder. Írd le a bemutatkozásodba, hogy nem akarsz gyereket.
2022. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Meg valami értelmes dolgot is magadról. Meg legyen normális fotód ne elhomolyosdott, szakadt ruhában pózolj, munakhelyi fotón kollégák levágva és a többi. Ezek borzalmasak. Meg horgászos meg konditermes legyen. Azzal kiírod magadra, hogy nők meneküljetek mert egy unalmas barom vagyok.
2022. jan. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, csak nen vagyok túl aktív a közösségi médiában.
2022. jan. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!