Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell elkezdeni pasizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell elkezdeni pasizni huszonévesen?

Figyelt kérdés
Eddig lefoglalt az egyetem meg a gyakornoki munkám. Most már csak a munkára kell jórészt koncentrálnom így több időm van, de nem nagyon járok el sehova, nincs nagy ismeretségi köröm, félénk lány vagyok.
2021. máj. 7. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Ügyesen.
2021. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
A kérdésed hatására majd kapod itt a privát üzeneteket ezerrel, az oldal kiéhezett kanjaitól. Közülük is válogathatsz. :D
2021. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos mennyien írtak eddig rád, kedves kérdező? :)
2021. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A megszokottnál kicsit csinosabban felöltözöl és rámosolyogsz arra aki tetszik. Nagyjából ennyi. Akár meglepő de még BESZÉLGETHETSZ is vele! Csajoknak elég sok "trükkjük" van e téren: pl. ha kicsit "szerencsétlenkedsz" előtte vagy csak párszor "ellibegsz" mellette már elég lehet...

Persze ha olyat választasz ki akinek láthatóan nem jössz be akkor mindegy.

2021. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Na, az ilyeneket kell messziről elkerülni.

Mi lesz, ha olyan élethelyzetbe kerülsz, hogy megint több lesz az elfoglaltságod? Kidobálsz egyből mindenkit az életedből?

2021. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Nincs az, hogy "hogyan". Próbáld ki a Tindert, hasonlókat, és irogass pasikkal, ez egyenlőre jó lesz arra, hogy tanuld, milyen velük beszélgetni :) legyél őszinte, kedves, ne kamuzz, hogy hu de tapasztalt vagy, mert akkor elkezdesz szorongani attól, hogyan tartod majd fel ezt a képet magadrol. Csak oszinten mindenben, így nem lesz szorongas. Aztán találkozz velük, igyatok meg egy kávét. Ha nem jön be, nyugodtan csak mondd el neki.
2021. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

1. Kiírsz egy kérdést gyakorira, amiből egyértelmű, hogy egyedülálló lány vagy.

2. Elolvasod a sok privátot azoktól, akik meg akarnak dugni.

3. Elkezdesz velük levelezni és ha valaki szimpatikus, találkozol vele.


Alternatív megoldás:

Regisztrálsz társkeresőre és ott kezdesz el beszélgetni. Nagy különbség nem biztos, hogy van.

2021. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lassan 25 évesen nekem sincs semmi jó ötletem, mert egyáltalán nincs társaságom. Az online társkeresést olyan megalázónak érzem, nincs is ismerősöm akinek netről bármi tartós összejött volna. Én 5 sráccal próbaltam neten ismerkedni, kettővel hosszabb ideig is beszéltem. Az egyikükkel meglehetősen közel kerültünk; de lényegében csak csalni akarta a párját... nagyon nehezen bízom ezekben. :(
2021. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Diploma elvárás nálad, kérdező? 27 éves vagyok, és én még csajozni nem kezdtem el, mert félénk vagyok. Ha nem zavar, hogy szegény, betanított munkás vagyok, akkor írj.
2021. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a francért pontozzatok le a teljesen jó tanacsomat? :D
2021. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!