Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ad egy barátnő egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ad egy barátnő egy kapcsolatban, megéri ismerkedni?

Figyelt kérdés
Így is nagyon izgulós vagyok egy randi előtt nagyon szoktam izgulni, külön stressz a randik, de előtte is rengeteg idő amíg találsz valakit, aztán a rengeteg visszautasítás amit kap az ember az borzalom.. és ma egy nő mit tud adni egy kapcsolatban , megéri?
2021. máj. 7. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Társas kapcsolat, érzelmi kielégülés, szeretet, támogatás, szex, egyszerűbb logisztika a teendőkkel, olcsóbb rezsi.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2021. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
A feleségem fantasztikus társam minden téren. Ha szerinted ezt nem tudják megadni neked ezekamainők, akkor valószínűleg tényleg nem érdemes barátnőt keresned.
2021. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem neked ezzel a hozzáállással nem biztos, hogy megérné, kérdező. Én egy ideig szünetet tartanék a helyedben, és más dolgokkal foglalnám el inkább magam. Nem csak a párkapcsolatról szól az élet.
2021. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Te már aztán csak tudod 😂😂😂
2021. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Én magamból indulok ki: biztonságot, szeretetet, megértést, elfogadást, kiegyensúlyozottságot, jó kajákat, motivációt, testiséget, simogatást, kényeztetést, érzelmi biztonságot; hirtelen ennyk jutott eszembe

22L

2021. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

A rossz dolgokat is soroljuk fel azért:

Irreális, sokszor megfoghatatlan elvárásokat (maguk sem tudják mit akarnak szindróma), hisztit - érzelmi instabilitást, féltékenységet, érzelmi zsarolást, veszekedéseket, korlátozásokat elég sok mindenben, megcsalást, megalázást.

2021. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
6: ha ezeket tapasztalod a kapcsolatodban, akkor lépj ki belőle?
2021. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
#6 én nőként ezt férfiak részéről tapasztaltam
2021. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
6: nőként nekem is volt már érzelmi zsaroló, korlátozó, féltékenykedő, nárcisztikus exem. Mégsem érteném szándékosan félre a kérdést, ha arról lenne szó, hogy "mit ad egy férfi egy kapcsolatban", hiszen nem, nem ezt adja. Ezt a sz.r valasztásom adta.
2021. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

MIndennek van jó és rossz oldala. Nincs olyan kapcsolat ahol csak jó dolgok vannak... ne ámítsátok már magatokat.

A felsorolásom NEM azt jelenti, hogy mindez egyszerre van jelen, hanem jelen lehet! Ettől még nem feltétlen lesz alapvetően rossz egy kapcsolat.

2021. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!