Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,és elég nehezen megy az ismerkedés. Nem vagyok egy szégyenlős típus, de egyszerűen nem találok senkit

2021. máj. 3. 18:01
 1/4 anonim válasza:
13%
Pedig nekem úgy tűnik könnyen megy neked ez. Ha meg nem is vagy szégyenlős, akkor nem is értem.
2021. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem próbálsz ki egy anonim chatet? A Dumanet pl. ilyen. Csak beszélgetni kell fent, semmi különleges elvárás nincs. Elég egy nick aztán mehet is. Regelni sem kell.

Ha neten kívül akarsz akkor olyan helyzeteket kell keresned ahol kvázi nem az ismerkedés a cél. Ügyintézés, vásárlás, beülni valahova csak úgy és pl. olvasol közben. Apropó könyvtár is jó hely. Csak ott halkan kell közeledni.

Igazából nem ismerlek csak találgatok hogy mi lenne a jó megoldás.

2021. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Temető, kocsma, piac. :)
2021. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hahaha, nagyon jó trollkodás.
2021. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!