Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szégyen az a mai világban ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen az a mai világban ha 23 éves fiú még nem volt párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem azért mert eddig nem akartam hanem nem találok hozzám való lányt.

Sokszor már azt gondolom hogy soha nem is lesz. Mások tiniként évek óta együtt vannak, én meg még ennyi idősen sem jutottam el addig.


2021. máj. 2. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Exem 26 éves volt amikor összejöttünk és előttem 1 hónappal még szűz volt. Én meg 23 és első kapcsolatom volt.


26/N

2021. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szégyen? A "kocsmába" biztosan az, amúgy pedig magánügy.


Anno kisebbségi osztálytársaink (szeptember elején amikor még 1-2 hétig bejártak "a segíj" miatt) nevezték "szégyennek" azt, ha valaki 15 évesen még nem "kokettált" senkivel.


Szóval vannak olyan szubkultúrák ahol szégyennek számít, de ezt a fent említett kisebbség, kocsma, Csapajev Brigád-szerű munkáskolóniák, kokszozó gyurmák stb.

2021. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyedül vagyok én is éveket óta ugyancsak 23 évesen…

Találni egyedül is fogok meghalni…

2021. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"nem találok hozzám való lányt"


Akkor vidd lejjebb az igényszintedet!

2021. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, de problémás helyzet. Tegyél érte, hogy megváltozzon.
2021. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!