Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek meggyőződése, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek meggyőződése, hogy a nők köztulajdon tárgyát képezik, akik felett a férfiaknak jogosultsága van, a férfiaknak szexszel tartoznak?

Figyelt kérdés

Mivel az Incel mozgalom tagjai az elutasítottságukat a hátrányos kinézetükkel keretezik, a közbeszédben az nem merül fel, hogy vajon hogyan bánhatnak a nőkkel azok a férfiak a hétköznapokban, akik leplezetlenül nőgyülölő kommentekkel és párbeszédekkel töltik mindennapjaikat az interneten, egy nőgyülölő világ kreálásával. Felmerül, hogy a nők esetleg ezért nem szeretnének ezekkel a férfiakkal lefeküdni.


A kérdés, hogy a problémát a nők rabszolgasorba döntésével szeretnénk megoldani, esetleg csak a nők további piacosításával (ami a jelenlegi társadalmi rendben árnyaltabban tűnik rabszolgaságnak), vagy a szerepelvárások és dominancia eltüntetésével?



2021. ápr. 29. 16:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
8%
"Mondhatni az intelligencia az amitol nedvesedik a bugyim": Csakhogy ha valakit balra húznak az átlagos kinézete miatt, még csak esélye sincs bizonyítani az inteligenciát. Ha meg jobbra húzzák, akkor ki kell vele tűnnie másik 40 férfi közül, akik adott esetbe jobban néznek ki nála.
2021. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%

#9

Nem, korábban még csak nem is láttam. Az utcán festegetett, odamentem megkérdezni az egyik képének az árát, elkezdtünk beszélgetni, majd elhívott egy kiállításra én pedig belementem. Ekkor még csak hete éltem a városban, szóval nem is volt kiforrott baráti társaságom.

2021. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%

11. Nem ismerkedek online

Pont ezert, nekem az nem jo terep. Ismeros ismerosenek az ismerose az jo terep. Nekem.


Online probalkozasaim abba fulladtak bele h minden egyes pasi ugyan azt a 10 kerdest feltette. Majd az altalam inditott beszelgeteseket (nekik ez nem ment) a dugas iranyaba terelte mindig es kb 30 sor itan leprudpicsazott mert nem allt szandekomba a szexrol beszelni egy vadidegennel.


Vagy abba h 3 sor utan eroszakosodott h adjak teloszamot randit lakcimet ...


Szoval nekem a offline ter a terep. Ott nem teszik fel ezeket a kerdeseket erdekes modon. 🙂


Ja parkapcsolatban vagyok eppen. Szoval hess aki privizni akarna. 😁

2021. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%

Hogy ez mekkora baromság. Nincs olyan hogy incel, csak kitalálta egy hülyegyerek pár éve. (Én konkrétan csak pár hete láttam a szót először!) Nő jut mindenkinek létszám szerint. az világos hogy QUASIMODO 2.0 nem fog megkapni egy Pretty Woman-t, hanem a hozzá hasonló Betty a Csúnyalány jöhet számításba. Egy milliárdos lány nem biztos hogy hozzámegy egy Homeless-hez. Csíkos a csíkossal, foltos a foltossal.

Ha valaki képtelen a kommunikációra, nem fogják alátolni a puncit, vagy a lompit! Még sorolhatnám, de ez nem csak a nőhözjutásra érvényes, hanem általában az életben!

2021. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
88%

Egy nagyon szűk társasági rétegről beszélünk, azt mondani hogy az interneten való jelenlétük egy az általuk megfogalmazott világrend felé sodorja a társadalmat olyan mintha a neo nácik jelenléte és youtube videók alatt kommentelgetése a negyedik birodalom alapköveit helyezné le.


Röviden: Senkinek sem kell félni attól hogy az incelek világnézetei előtérbe kerülnének és befolyásolnák a mindennapi életünket.


Elvannak a maguk kis dobozában, kiélik magukat az interneten majd szépen álomba sírják magukat és így tovább, az élet megy tovább.


Én attól sem félnék hogy a nő gyűlölet komolyabban elterjedjen a nyugati világban, Kelet európán és a Balkánon kívül a nők nemi alapú diszkriminálásának nyoma sincsen (most a feminista mozgalmakat hagyjuk, ami ott megy az nem egyenjogúságról szól hanem a férfiak elnyomásával a nőkkel szemben) és a fiatalabb generációk mind a nyugati liberálisabb elvek felé vonzódnak itt magyarországon is, pedig mi aztán végkép konzervatív nemzet vagyunk.

2021. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
9%
12: Tehát Chad és valójában jól néz ki.
2021. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
10%
13: Azért vannak ilyen élményeid, mert azokkal férfiakkal matcheltél, akikkel az összes többi lány is(felső 10%). Ők mivel sok matchük van, megtehetik, hogy ilyeneket írnak a nőknek, mivel a kinézetük miatt mindig lesz legalább 1, aki belemegy.
2021. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
84%

"12: Tehát Chad és valójában jól néz ki." Ja mert nektek nem számít a külső. Amikor Mila Kunis-t az átlagos/ronda kategóriába helyezitek lol. De egy nőnek ne legyenek igényei a férfi külsejét illetően.

Anyátokat is gondolom így kezelitek, felszínes, szar k-rva, jaj persze mosson, főzzön rátok és adjon pénzt. Minden incelről kiderült eddig, aki valami merényletet követett el, hogy anyuka tartja el és szarik a küsejére, de modell kell neki. Ja kivéve a nagy szentetek Elliott, aki szintén az anyján élősködött és hisztizett.

2021. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Napi provokàló kérdés.

Abban nagyon is igazuk van, hogy szarul néznek ki és ezért nem kellenek a nőknek.

Ha külsőleg a legrosszabb 20-30%-ban vagy, nem vagy piacképes, ennyi.

Ez nem elmélet, hanem tény.

2021. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
9%

1965: Legrosszabb 10%

1985: Legrosszabb 20%

2005: Legrosszabb 30%

2015: Legrosszabb 50%

2019: Legrosszabb 80%

2021: Legrosszabb 90%


Az is igaz, hogy sok ember, aki írja, hogy a barátja nem néz ki jól, azért teszi, mert egy korábbi világban ismerte meg (akár csak barátként és most jöttek össze), amikor ez még nem számított annyira. A konkrét számokon lehet változtatni, de a tendencia akkor is ez és nem lassult le, hanem inkább gyorsult.

2021. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!