Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Attól tetszenék a nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól tetszenék a nőknek, hogy nem vagyok olyan klasszikus férfi alkatú? 31/F

Figyelt kérdés

Tehát edzett vagyok, magas, bírom a fizikai munkát, nem vagyok azért egy Schwarzenegger, de hát ez van.


Kicsi a kezem, nagy az orrom, a lábam olyan mint egy nőnek.


Strandon levetkőzök fürdőnadrágra, talán nem nézek ki rosszul, de tartok tőle, hogy egyszerüen nem tetszek a nőknek, nem tudom miért.


2021. ápr. 28. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Na ma is bekapcsolva felejtették az ápolók a wifi-t.
2021. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, a te fejedben van a hiba. Inkább a kiállás, a magabiztos fellépés/megjelenés számít. Erre mondják hogy van "kisugárzása". Közelebbi megismerkedésnél meg a humor és a jó szöveg. Még hosszabb távra pedig nem árt, ha pénzed is van, persze ezt nem így mondják, hanem hogy "nem vagy életképtelen".
2021. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, annyi agyban gyenge férfi van, hogy ha te ott rendben vagy, akkor egy kicsit vékonyabb lábat észre sem venni.
2021. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy csak nekem van olyan képem magamról, hogy nem tetszem magamnak és ezért gondolom?


De amúgy tényleg el nem tudom képzelni, hogy egy nő akarja, hogy szexeljünk. Talán 50,000 nőből egy.

2021. ápr. 28. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokféle ízlésű nő van.Én magamról azt írnám,hogy az átlagos magasságú izmos pasik tetszenek,viszont eddig minden barátom nagyon magas és nagyon vékony volt.A barátnőmnek kifejezetten az alacsony vékony férfiak jönnek be.A másik barátnőmnek meg a kisfiús arcúak.Szóval furi így leírni is,de tényleg ez van.Ahogyan mi nők sem hisszük el,hogy vannak férfiak akiknek bejönnek a ducibb nők.A szexuàlis vonzalom nem csak a test függvénye.De ha valakinek nincs önbizalma,az rögtön látszik és az valóban taszító.
2021. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Inkább gátlásos, félénk vagyok. De tényleg félénk, óvatos, mint egy kisnyuszi.
2021. ápr. 28. 23:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is bejönnek a duci nők. A kisugárzás elfedi akkor is, ha nagyon kövér pl. 120 kiló.
2021. ápr. 28. 23:12
 8/9 A kérdező kommentje:
Én azért hülyén nézek ki, úgy értem. A lábam nem vékony csak olyan vastag formás vagy az nem baj?
2021. ápr. 28. 23:35
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

De baj. Hülyén nézel ki. 50000 nőből egy fog veled szexelni, de még azt is el fogod cseszni a vastag formás lábaddal. Ráadásul annyira kétségbeesett vagy, hogy szerinted egy 120kg-os nőnek a kisugárzás elfelejteti, hogy vágósúlyban van.


Most már befejezed a hisztit?

2021. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!