Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet egy ilyen nőnek, miért nem akar pasit?

Figyelt kérdés

Szeretném letisztázni, hogy nem lerázó duma ez nekem, egyrészt nem csak nekem mondta, másrészt meg tisztában vagyok vele, hogy nem vagyunk egy kategória, nem is probálkoznék.


Ismerek egy gyönyörű nőt, minden porcikája szép, mellé pedig nagyon jó természete van, iskolázott, jó munkája van és sikeres, pénze is van.


Mindig jön a kérdés, hogy miért nincs pasija? Hiszen elég magasan kvalifikált férfiak udvarolnának neki. Erre mindig az a válasz, hogy nem akar. De már nem tini, a 30-as évei elején tapossa.


Ez csak nekem furcsa? Mi baja lehet? 5 éve! szingli, előtte is csak 1 db hosszú kapcsolata volt.


2021. ápr. 27. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy ilyen nőt. Én úgy látom, hogy még mindig a korábbi kapcsolatát siratja.
2021. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Vagy csak simán nem társfüggő.
2021. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Én megértem. Éljen a szabadság!
2021. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Éljen a szabadság... 45 évesen, már megzuhanva meg nem érti majd, hogy miért nem kell senkinek. Amikor el tudta volna adni magát, akkor meg élvezte a nagy szabadságot. Érdekes logika. Mondjuk nekem ez lényegtelen.
2021. ápr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Én egész életemben a szabadságra fogok törekedni. A fenének kell párkapcsolat.
2021. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Egyébként valószínűleg az van, hogy egyiknek sincs elég pénze hozzá. Ha tényleg ilyen szinten jár, akkor oda már tuti elvárás a pasitól a hajó az Adrián, stb. Majd írd már meg, hogy ki vitte el, kíváncsi vagyok, hogy mennyire jön be a tippem.
2021. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Van aki kutyát nem akar, van aki gyereket, kocsit, saját lakást, tetkót, vagy zoknit hordani.

Csak mert szerinted kellene, neki attól még nem kell.

Választék látod van neki, elég régóta nem él vele, szerintem elfogadhatjuk a megállapítást, hogy direkt csinálja.

2021. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Savlekotő ***** válasza:
90%
Semmi baja,látván a mai lakhatási hézagtöltő társfüggő stb kapcsolatokat jól csinálja.. Nincs macera nyugalom van. Felnőtt úgy él ahogy neki jó,attól meg h nincs tartós párja lehet van neki alkalmi szexre de ahhoz sincs semmi közöd.. Ha nem mások életébe vájkálnátok lenne sajátotok..
2021. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem semmi baja.
2021. ápr. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Igen, 4-es te észlény, mikor még eltudta volna adni magát....

Bezzeg az okos harmincasok, ők gyorsan házasodnak és röhögnek a markukba, mikor megroggyant 45 évesként már nem menekül tőle a férje sosem🙄

2021. ápr. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!