Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annyira nem számít a csajozásban a kinézet, akkor a PUA mester Nicholas Victor miért költött hajbeültetésre?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 09:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%
Te minek nézel/olvasol ilyen f*szságokat?
2021. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
89%

Én azt se tudom ki ez 😂😂😂

29/N

2021. ápr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
80%
Hát nálam meg számít a külső, holott házas ember vagyok. A feleségem igenis jól nézzen ki, ne hízzon el. Szerencsére van igénye önmaga felé külsőleg is. El ne hidd már, hogy az ismerkedésnél nem fontos a külső! Persze erre jön rá még jó pár egyéb dolog, amik ugyanolyan fontos aspektusok.
2021. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
83%

Azért mondják hogy nem számít a kinézet, mert másképp nem tudnák eladni a ronda férfiaknak ezeket a szarságokat.

Valójában semmi esélyed egy nőnél, ha nem tetszel neki.

2021. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

Téged mi tart vissza a hajbeültetéstől..? :)):


Engem pár dolog:


- Nem lehet tudni, hogy meddig fog haladni. Ha az egyik ágról örököltem, akkor megállok itt és lehet menni beültetésre, ugyanakkor anyai ágon a teljes kopaszodást is örökölhettem, ami azt jelenti, hogy tovább mehet a hajhullás a beültetett haj meg ott fog lógni elöl árván.

- Egy jó hajbeültetés 3 millió forintnál kezdődik. Értelmes ember megfizeti, mivel a következő 20 évről van szó.

- Van lehetőség gyógyszeres kezelésre is, azonban ezt csak ilyen végső megoldásként tartogatom. Ha mégis ráállok a gyógyszerre, először szeretném megvárni, amíg annyira rossz a helyzet, hogy megérje ebbe az irányba menni. A gyógyszeres kezelés után viszont toblvábbi 1 évet érdemes várni, mert lehet a hajszálak egy része visszanő, amiket viszont szétroncsolt volna a hajbeültetés egy esetleges shock loss miatt.

- Még nem szteroidoztam soha, viszont lehet fogok. Annak is lehet hajhullás az eredménye.


Lényeg, hogy ez egy komplex probléma, ami komplex hosszútávú memedzsmentet igényel, ha nem akarom, hogy pl elöl legyen hajam de fölül meg nem. Nicholas Viktornak nem volt meg ez a problémája, mivel neki gyakorlatilag már nem volt haja a műtétkor, így nem veszthetett vele semmit.

2021. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tetszett, amit a tükörben látott mondjuk? Nem volt öbizalma? Magáért csinálta, nem a puncik miatt? Jobb így a kedve, az önérzete? Nem mindenkinek forog az élete a pi.na körül, erre még nem gondoltál?
2021. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
36%
Mi a fac az a pua mester?
2021. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

#9: Ahogyan a 15-ös mondja. És még annyi, hogy semmi garancia nincs arra, hogy ha a 3 millióból minden tökéletesen sikerül is, emiatt majd vonzódnának-e hozzám a nők, mert vannak hajjal rendelkező férfiak is, akiknek ettől függetlenül ugyanúgy nem jönnek be a nőknek.


A kérdésem egyébként is arra irányult, hogy egy oktató, aki ebből él, hogy embereket hülyít be és hitegeti őket, hogy nem számít a kinézet, az ennyi ÉV szakmai tapasztalat után miért köpte ennyire arcon a saját elveit.


#16: Mielőtt válaszolsz, legalább nézz már utána akár egy gyors Google kereséssel az illető munkásságának. Nem volt önbizalma, azért állt ki ország-világ elé oktatni a csajozást?

2021. ápr. 27. 10:45
 19/29 anonim ***** válasza:
69%

"A kérdésem egyébként is arra irányult, hogy egy oktató, aki ebből él, hogy embereket hülyít be"


Pont azért, mert hülyíti őket. Aki annyi nyomorult, hogy egy ilyenért fizet, az meg is érdemli.

2021. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

18. Ja, csak nem mindegy hogy szegény vagy és a 3 milló neked 1 vagy 2 évi fizetésed, vagy pedig viszonylag könnyen kiköhögöd.


Sokan simán így vannak, hogy 1 millióért lézeres szemműtét, 1 millióért egész életen át tartó fogsor, 3 millióért hajbeültetés, aztán csá. (Meg még lehetne írni biztos pár dolgot, de most ezek jutottak eszembe.)

2021. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!