Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők azt mondják a társkeresésben sikertelen nőtársaiknak, hogy várjanak a számukra tökéletesre, el fog jönni, a sikertelen férfiaknak pedig azt mondják, hogy elégedjenek meg egy csúnyább külsejű lánnyal?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 25. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Mert a nők, veletek ellentétben, a "számukra tökéletes" alatt nem a külsőséget értik elsődlegesen, nektek meg nagyrészt hót mindegy, csak jól nézzen ki.
2021. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Senkinek se kell megelégednie egy olyannal, aki nem tetszik neki. De ha nem jön össze soha semmi, nemtől függetlenül, akkor el kéne azon agyalni, hogy túl magasok az elvárások esetleg.
2021. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

"...a sikertelen férfiaknak pedig azt mondják, hogy elégedjenek meg egy csúnyább külsejű lánnyal?"


Mert az egész élet arról szól, hogy reális céljaid legyenek. Sosem lesz Ferrarid, sosem lesz villád Tihanyban, sosem lesz Oczella Eszter a csajod, sosem leszel bankigazgató,...


Vagy még egyszerűbben, ha nem telik Armani kabátra, vegyél valami olcsóbbat, mert meztelenül, vagy egy szál pulcsiban télen megfagysz.

2021. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
2021. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

A nőknek adott tanács a tökéletességet illetően nem elsősorban a férfi külsejéről szól, hanem az egyéb fontos tulajdonságokról: tanuljon vagy dolgozzon, legyenek céljai, ne elégedjen meg harmincas mamahoteles munkanélkülivel.

Míg nektek csak az számít hogy szép legyen, még akkor is ha ti csúnyák vagytok és semmit se tudtok felmutatni 30 évesen se.

2021. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Én még az életben nem hallottam, hogy egy nő ilyet mondott volna.
2021. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez azért van, mert a nők jól elvannak egyedül, és "számukra tökéletes" alatt azt értik, hogy tud folyékonyan beszélni, és nem hugyozik a wc mellé.
2021. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én itt ilyet soha egyetlen nőtársamnak se tanácsoltam, mivel szerintem a sültgalamb-várás (ami nem összekeverendő a kívülről annak látszó, de valójában kőkemény belső munkával) soha nem vezet sehová.
2021. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
#4: a képen látható pasas BMI-je egyértelműen nagyságrendekkel rosszabb, mint a mellette levő képen szereplő nőé. Mondom ezt fogyókúrára készülő, body positivity mozgalomra kritikusan tekintő nőként.
2021. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
A ffiak közt rengeteg a selejt (nője van de felrejárna, csak szexet akar, igenytelen iskolazatlan alkoholista bántalmazo ronda bamba fogatlan), nők között meg nincsenek is ilyenek szinte. Ezert.
2021. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!