Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden férfi gyereket??

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van ebből, hogy mindegyik gyereket akar.... Rosszul vagyok. N
2021. ápr. 21. 14:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem "halsz ki", a génjeid tovább élnek. Mint ahogy benned is van az anyádból, nagyanyáidból, dédanyáidból is egy darabka, de még az 5 vagy 50 ezer évvel ezelőtt élt őseidből is. Lehet a nevedre már senki nem fog emlékezni a halálod után 100-150 évvel (mint ahogy ez van az emberek 99,9%-ával), de genetikailag fent maradsz.
2021. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ki az a mindenki?
2021. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

Én a bizonytalanok közé tartozom.

Nem szeretnék, mert: Extra felelősség, baromi sok lemondás, k idegesítőek tudnak lenni a gyerekek stb.

Szeretnék, mert: Idősebb koromban szerintem örülnék, ha lenne gyerekem. Lenne egy fiatalabb verzióm, egy családom. Gyerek nélkül jobb esetben van egy párom, aki kb. bármikor ott hagy engem és egyik pillanatról a másikra nincs senkim. Gyerekek jó esetben nem hagyják magukra a szüleiket, ha csak nem nagyon rossz a kapcsolat. Idősebb tini gyerekkel amúgy jól kijönnék. Aggasztana, hogy ha meghalok, akkor megszakad a "vérvonal". :D

2021. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

Miért hiszed kérdező hogy mindenki akar?

Ennyi erővel én sírhatnék hogy minden nő gyereket akar, pedig mind te, mind én és még sokan mások is elutasítják hogy valaha is gyereke legyen. Aztán meg a nőknél gyakoribb jelenség is hogy akar, de ne zavarjon!

2021. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tutira nem szeretnék gyereket, nem is jár ezen az agyam, mégsem talál be egy olyan nő sem, aki hasonlóan gondolkodik.
2021. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
vicces, 5/4 férfi ismerősöm nem akar még 30 felett sem gyereket. Nem tudom te holt élsz? A kisebbségiek akarnak.
2021. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

-Mert nem nekik kell megszülni.

-A szüleik erőltetik, unokát akarnak.

- Csokra hajtanak, kedvezményekre

- A puja után magukhoz láncolják a nőt, "nyert ügyük van". Sok nő otthon marad, házi csicskák lesznek kiszolgáltatott helyzetben.

2021. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!