Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek egy "plasztikai műtétek által létrehozott" bombanővel?

Figyelt kérdés
Természetesen nem valószínű, hogy valaha is látni fogjátok az igazi arcát annak a bombanőnek de valljuk be, aki plasztikáztatja magát annak valószínűleg nagyon rossz az igazi arca. Előfordulhat, hogy valami fogatlan hajléktalan nő volt a szépészeti beavatkozások előtt de úgy látom vannak akiket ez nem érdekel. Most őszintén hányan vannak itt akiket ez nem érdekel és ugyanúgy összejönnétek vele?
2021. ápr. 17. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Fogatlan hajléktalan nőnek biztos van pénze plasztikáztatni.
2021. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Baleset kovetkezteben kellet plasztika

Oke a vegeredmeny jobb lett mint az eredeti de ez a doki erdeme nem az en otletem. 😁

2021. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1

Sok fogatlan hajléktalan prostituált van aki vagy abból amit csinál vagy a futtatója pénzéből megcsináltatja. A kérdést ihlető személy is hasonló személyiség.

2021. ápr. 17. 20:26
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Ez milyen elbaxott logika? Ha valaki a kövér nőkre gerjed, akkor nem fog összejönni egy olyan nővel, aki valaha vékony volt mert fuj? Vagy mi?
2021. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Számomra nem az ilyenek a bombanők...
2021. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

‘de valljuk be, aki plasztikáztatja magát annak valószínűleg nagyon rossz az igazi arca‘


latszik, hogy fogalmad sincs a dolgokrol, csak frocsogsz. nagyon sok atlagos vagy kifejezetten szep lany plasztikaztatja magat ilyen vagy olyan okokbol. a plaztika nem csak a rusnya nok eszkoze, plane nem a ‘fogatlan hajlektalan noke’.

lehet ugy is csinalni, hogy az illeto teljesen termeszetesen nezzen ki. nyilvan ez egy ferfit sem fog zavarni.


ja es nem azert modnom, mert en plasztikazva lennek, de sok szepno csinaltat magabol gyonyoru not.

2021. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#4

Szerintem sokan összekeverik, hogy van egy "külső" meg van egy "személy". A külső is a személy része de csak az a külső ami az ő igazi, genetikai külseje. Egy szétplasztikázott nőn ha tetszik a külseje akkor tulajdonképpen nem is az a személy tetszik neked hanem csak egy illúzió. Az már más kérdés, hogy valaki ennek ellenére összejön vele, olyan emberbe szeret bele aki ő valójában nem és ez igaz lehet nem plasztikai sebész által jelentősen változtatott külsejű emberekre is. Azt hiszem ezzel le is írtam annak az embernek a szándékát, a többi már a ti problémátok :)

2021. ápr. 17. 20:46
 8/16 anonim ***** válasza:
varj, fogadjunk, te feltekeny vagy valakire, aki amugy plasztikaztatott es ezerszer jobban nez most ki, mint te?
2021. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8

Nem vagyok féltékeny csak kíváncsi vagyok mit gondolnak erről az emberek. Az eredeti kérdésre válaszoljatok lécci.

2021. ápr. 17. 20:53
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem
2021. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!