Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy azok a srácok akik jól néznek ki általában nagyon buták?

Figyelt kérdés
A kérdésem nem provokáció tényleg ez a tapasztalatom.

2021. ápr. 15. 12:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
38%

Az iq tényleg beleszól, hogy kiből mi lesz, de sok dolog figyelmen kívül marad az egészből.


Az egyetemi csoporttársaim egy része jó volt az adott szakra való dologgal. Mérnökin egy csomóan jól átlátták a matekot és hasonlók, jogon sokan jól magoltak. De, ennyi. Amúgy buták voltak. Hogy példákat is írjak: Volt, aki nagy mellénnyel elmesélte, hogy azért szavazott xy pártra, mert a szülei is és milyen jó ez így már. Közben, semmit sem tudott a pártról. Másnak egy egyszerű szöveg értelmezése is problémád jelentett. Tipikus volt zh-k előtt, hogy a tanár elmondott minden infót a dolgozattal kapcsolatban, majd jó pár kéz a magasba emelkedett, hogy megkérdezzék azt, amit fél perce mondott el a tanár.


Ezzel szemben, nem egy ismerősöm egyszerűen azért ment kasszázni, mert megérte. Nettó 200.000 plusz pótlékok. Ugyanezek bizonyos műszaki szakmákkal kaptak nettó 150-et. Ilyen a vidéki élet... (Arról nem is beszélve, hogy jobb környezetben dolgozhatnak, kevesebb kötelező túlóra van, 0 feketézés.)

2021. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11. Ennyi erővel az is buta, aki vidéken megelégszik a kisemberséggel és a nettó 150-200-zal, HA közben máshová költözve kereshetne többet és mellette vágyik is arra, hogy több pénzt keressen. Tehát az esze, vágya meg lenne többre is az életben anyagilag, de mégis inkább marad a langyos posványban, mert az kényelmes, azt már megszokta.
2021. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
#12: Semmi logikai összefüggés nincs abban, amit írsz, de gondolom ez téged nem is igazán izgat.
2021. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
13. Azt írtad az egyetemista ismerőseid sokan buták másban, hiába megy jól nekik a matek. (Ezt adom. Ilyet én is láttam.) De bezzeg a vidéki kisember ismerőseid milyen okosak, hogy inkább elmentek kasszázni nettó 200-ért, ahelyett hogy nettó 150-et kerestek volna műszaki szakmával. Erre mondom, hogy egyáltalán az a butaság, hogy ha a képességeik meglennének anyagilag többre vinni az életben, de mégis csak ennyit képzelnek el maguknak, hogy akkor most 150 vagy 200 ezer.
2021. ápr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

#14: Az egészet vidékre írtam. Vidéki egyetemről van szó. Sajnos, vidéken egy csomó kis cég ennyit fizet.

Messzire meg nem mindenki menne. Családi okok miatt jellemzően. Vagy indulótőke hiánya miatt.

2021. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
63%
A kérdezőnél mind okosabb.
2021. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Te sem vagy egy észkombájn ezzel a kérdéssel!Süt belőle a sablonos általánosítás.Igaz ,számomra egy egy új variánsát olvastam tőled.Az "izmos" helyett betetted a "jólnéznek ki" jelzőt. Szval nem értem a problemád.


Szerencse,hogy néha elég egy mondat is.És nem megy feleslegesen az idő.

2021. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

"De ez a noknel is igy van, nezd meg a kis fiatal kasszasokat a sparban, mukorom muszempilla tokeletesnek akarnak tunni holott azert kasszasok mert sik hulyek. Pont tegnap lattam az eronicsba egy mukormos szepen kihuzott szemu igenyesnek tuno elado nocit es el is merengtem azon hogy vajon ezzel kompenzalja azt hogy csak egy simma kasszas"


Nekem pszichológus által készített IQ teszten 138 jött ki, de mivel anyuapu csóró és nem tudott a fenekem alá pakolni mindent, nekem is kasszáznom kellett egyetem alatt. Tök hízelgő, hogy ilyeneket gondoltak rólam az emberek. Mindig szépen ki voltam sminkelve, műkörmöm is volt. Ezek szerint az lehetett az általános benyomás, hogy a mérhetetlen ostobaságomat próbálom a külsőmmel kompenzálni 🥰

2021. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
18. Azt képzelik a szép ember nem lehet okos is, mert az milyen már. Kisebbségi komplexust kelt az emberek maradék 80%-ában, akikből legalább az egyik hiányzik. Szegények lelkében csak úgy maradhat meg az univerzum egyensúlya, ha a szép embereket butának képzelik, mert az milyen már, hogy valaki szép és még okos is? Annak túl sok előnye van akkor szerintük az életben, ami nem fair az ő fejükben.
2021. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

18,19 #

Hagyjátok már!

Van ez az emberi halmaz,aki maga hiányosságait csak úgy tudja elviselni,ha másokat képzeletben lehúz.Mert pld semmit nem tud róla,de szentül feltételez valamit,és azt még megpróbálja alátámasztani is.Julcstól,Pistátol hallotta,mondták ,olvasta a kiskegyedben...

Én 105 kiló vagyok és pont "vágósúlyú".Sajnos nem a norbiféle ertelmezése szerint.Tehát a mémek hüen tükrözik a helyzetet.

Igenám ,de akkor nyilván egy tuskó lehetek .Valami csak nem stimmel velem,ugyebár.Az nem lehet,hogy jól is nézzen ki,és legyen esze is!Sajnos ez sem nyert,mivel egyetemet végeztem.Nem.Nem vágok fel vele.Csak azért előlegezzünk már meg egy elfogadhato szintű inteligenciát.Semmi többet.Csak ennyit.

Ám ezt nem lehet!Azonnal kell keresni valamit.Pldául milyen szakon?Ugye!Mert nem mindegy,hogy büfé szak,orvos vagy atomfizikus!Nomost ha itt sem talál elfogadható érvet,hogy te egy xar vagy,akkor biztos megbízhatatlan,csaló stb.

A lényeg,hogy nem tudja sehogysem bevenni a gyomra,hogy nála van kiválóbb is.Raadásul az,hogy külsőleg és belsőleg is ertékes lenne ,egyben lenne??

Hát ilyen a világon nincs!!!Ez már megiscsak sok!!Lehetetlen!

2021. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!