Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok használják egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok használják egyáltalán a facebook dating app-ot?

Figyelt kérdés
az első 1-2 napban még volt mozgás, de azóta, kb. 2-3 hétben egyáltalán nem történik semmi. Én húzok balra, jobbra, ééés.... az égvilágon semmi. Olyan mintha nemis használnák. Ez nem népszerű app? Csomó elhagyott regisztráció van ott?
2021. ápr. 15. 12:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
hat mert pocsek a felhozatal, ilyen egyszeru. regisztralj be nokent es nezd meg. csunyak, butak, igenytelenek vagy nagyom mumajerek es modorosak.
2021. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem se dob ki sok embert, 1 - 2 hónapja talán tényleg több aktív tag volt.
2021. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
áááá remek. Regisztrálok nőként! Annyi az apró baj, hogy férfi-arcom van! Esetleg kölcsönadnád a te képedet ehhez?
2021. ápr. 15. 14:57
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
nem:D
2021. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

11-es

Igen, Facebook és Tinder ue. Silány felhozatal itthon, én lefordulok a székről a legtöbb esetben. Visszasírom Németországot 😂, ehhez képest ott Kánaán van. 😀😀

2021. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de én csomó dolgot eladtam face marketplace-n és mindig cigány férfiak találtak meg. Egy nő sem vett tőlem semmit. Gondolom ezek a nem mondom ki csak szépen, modortalan ürgék találják meg a nőket is a date appon. Az egész face tele van roma csajjal és férfival.
2021. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%
Kifogtam marketplace-n egy dadogós roma csávót is, azt hittem lefordulok a székről. Ilyenek keresnek társat is, bakker.
2021. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
16-os jól mondja. A Facebookról szerintem az igényesebb emberek már lejöttek, mert gáz (úgy értem, aktívan nem használják, ha van is profiljuk, vagy le is törölték magukat). Aki maradt, az unatkozó 40-es anyukák, akik a gyerekükről posztolnak, néhány nyugdíjas, akik idézeteket meg recepteket posztolnak, valamint a "nem idén barnult" társaság, ott minden létező korosztály.
2021. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

#18: igen, ennek lehet valosagalapja, de pl. en pont az a kategoria vagyok, aki abszolut nem hasznalja a facebookot, kb sosem posztolom, nem nezegetem az embereket, foleg csak az altalam kovetett oldalak bejegyzesei miatt meg a messenger miatt vagyok fent.

DE unalombol regisztraltam a dating appra megis annak ellenere, h nem vagyok a tipikus facebookozo. es tenyleg keves a normalis srac.. de szerintem semmivel se rosszabb a felhozatal, mint pl. tinderen - vagyis inkabb azt mondanam, ugyanolyan rossz.

2021. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
43%
Miért, a lányok használnak bármilyen dating app-ot?
2021. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!