Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 alatti lányok, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 alatti lányok, mennyire nehéz normális fiút talánod?

Figyelt kérdés

Könnyen tudsz olyan kapcsolatot találni amilyet szeretnél, vagy lejebb kell adnod?

Esetleg van olyan hogy csak kalandot szeretnének tőled?


Köszi a választ!


2021. ápr. 13. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Én mostanra feladtam.
2021. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok, másfél éve ismertem meg a páromat, aki szerintem objektíven is bőven beleesik a "normális" kategóriába, nekem pedig tökéletes.


Személyesen nem kaptam még "kalandra" felhívást, de online betalálnak időnként engem is, barátnőimet is.


Azt látom egyébként, hogy sok normális fiú van, szinglik is, de sajnos nagyon sok a trash, akivel értelmes lány nem kezdene szívesen, illetve a normális fiúk egy része nem is akar kapcsolatot.

2021. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
A normális fiú azt jelenti, hogy szülni is akartok?
2021. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Én 25 alatti férfi vagyok, de én a nőket adtam fel, majd ha jön olyan aki megérdemli az talán megkap, de nem dísz vagyok és nem adok fel semmit az életemből(persze igen gyerekes vagyok mert sportolok meg hülyéskedek igen értem, el lehet menni máshova), ha meg megtenném akkor meg az a probléma, első kapcsolatomba voltam ilyen.
2021. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetesen nehéz. Nincs meg az a szellemi összhang, hasonlóság amit vágynék.

Tőlem senki sem akar csak szexet.

2021. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
He? Nem fiút kéne keresni hanem férfit!
2021. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz. Igaz, elég magasak az elvárásaim, de ezeket én is nyújtom (persze nem gondolom magam tökéletesnek, de ezek kellenek ahhoz, hogy passzoljunk): vonzó külső, intelligencia, nyitott gondolkodás, belső mélység, sokoldalúság, társaság szeretete (ne csak a 4 fal között fotelfilozofáljon), jó kommunikációs készség stb.

Ha ezek meg is vannak, akkor is sajnos érzelmi érettségben a korombeli srácok még gyakran nem tartanak ott, hogy ismerjék önmagukat, értsék az érzéseiket. Ha jól néz ki és van egy kis önbizalma, akkor kalandot keres a legtöbb. Vagy nem igazán tudja, mire is jó a kapcsolat. Esetleg nagyon depressziós és csak szeretetforrást keres, függőséget, ragaszkodást, pótanyát...

Nekem fontos, hogy felnézhessek rá. Sosem azt nézem, most hol tart, ebben a korban még nem az egzisztenciát keresem; hanem hogy hová tart, a potenciált nézem, ambíciót, céltudatosságot, kompetenciát. Azt veszem észre, hogy kevesen érnek meg még ebben a korban, az igazi férfi értékek, energia még nincs meg. Sokszor szerethető kisfiúk vagy bunkó suhancok inkább. Persze nem azt mondom, hogy a lányok tökéletesek, fiú barátaimon keresztül belelátok a másik oldal nehézségeibe, és sok vádnak sajnos van alapja. Mindkét nem esetében úgy értve, ha a tömegeket nézzük. Vannak kincsek :)


Vannak rendes, kedves fiúk, de sajnos ha külsőleg nem vonz, nem tudok kapcsolatot elképzelni vele.


Szóval valóban már a külső megszűri erősen, és a fiatal fiúk még sokszor amúgy sem érzik sürgetőnek az elköteleződést, ezért bele lehet futni abba, hogy valaki csak kalandot keres. Főleg online, de ezt szerintem jó érzékkel lehet szűrni, még ha nem is mondja ki.


Aki azt mondja, férfi kell: igen, az kéne, de nem 30+os, hanem az kéne, hogy 24-25 éves korukra kicsit nőjenek fel a fiúk jobban. De a nőket sürgeti a biológiai óra, a népszerű férfiak ilyenkor még nagy kamaszként élnek.


Minden fenti általánosítás esetén: TISZTELET A KIVÉTELNEK! Őket vadászom :D

2021. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

Fiúknak is nehéz, mind két oldalon magasak az elvárások, ami vagy jó, vagy nem mindenki döntse el magának.

Én személy szerint egy randiig se jutottam el, ahol megismerhetnének a lányok. Annyiban egyszerűbb nektek lányoknak, hogy több férfi van, mint nő.

2021. ápr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23 éves koromig kerestem, addig nem volt semmilyen kapcsolatom férfiakkal, mert nem voltam hajlandó összejönni olyannal, akitől a hányinger kerülgetett (akár a kinézete, akár bizonyos tulajdonságai miatt), csak hogy elmondhassam magamról, hogy van valakim. Aztán találkoztam egy olyan férfival, aki minden szempontból tökéletes.
2021. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Könnyebb, mint nektek normális nöt!Szerencsére én nem keresek már!

Az én korosztályomban az ismeröseim,az effolyamtársaim,gimiböl egy -két barátnö, egy katasztrófa.A média hatása.Szerintem ezt tette velük.És teszi folyamatosan.Lesz ez még rosszabb is!

Az ilyen "modellnek állok 12 évesen sorozatok" majd késöbb éreztetik hatásukat.

A legtöbb ismerösöm 23 évesen egy levest nem tudna megfözni,de a legújabb divatot,sminket fejböl vágja.

Komoly kapcsolat?Viccelsz!!

Ráérnek még arra!!

2021. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!