Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy ennyire nem találok olyan nőt, aki érdekel?

Figyelt kérdés

Lassan 30 leszek és nem volt még komoly párkapcsolatom, ami volt az is rövid ideig tartott, mert nem voltam szerelmes, a szexet se élveztem kifejezetten ezekben, mert nem volt elég mély a kötődés.

Akikkel úgy igazán szerettem volna összejönni az összesen 3 lány volt életem során,de ők nem viszonozták. Már lassan 3 éve egyáltalán nincs senki még a láthatáron se, aki egy kicsit is érdekelne.

Meleg nem vagyok, mert férfihoz még soha nem vonzódtam. Aszexuális vagy demiszexuális az lehet, bár több lánnyal is szexeltem, de egyikkel se volt annyira jó, mint amikor magamnak csináltam(és valami idealizált lányra gondoltam közbe).

Kipróbáltam a tinderezést, de innen valahogy senki nem hoz lázba, inkább azoknak való, akik csak szexet keresnek, én viszont nem igénylem az ilyen felszínes viszonyokat.


2021. ápr. 13. 08:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
nem kell ehhez instagram, csak nézd meg, hogy nap mint nap mennyi szép nő képe bombáz téged. Elég bekapcsolni a netet, már feljönnek mindenféle pucsítós nagymellű csajok, ha azt sikerül kikapcsolnod, rámész egy híroldalra, a hirdetések 90%-át valami szép csajjal adják el, mindegy mit reklámoz fehérneműt, esernyőt, paradicsomot. Hazamésza kocsiddal, óriásplakátokon nők nők, leülsz otthon tévézel, megint reklámok 90%-ban szép nők, közbe nézel akármioylen filmet, olyanlehet benne hogy vén fószer harcos, uralkodó stb, de hol látsz benne öreg vagy csúnya nőt? Sehol. Megfájdul a fogad, elmésza fogorvoshoz, ki vár a recepción? a műmellű 20 éves csaj, mert egy negyvenes nőt fel se vennének a kirakatba max valami eldugott irodába könyvelni jó az már. És persze újság, celebhírek amik akkor is ömlenek rád ha nem akarod, a kollágid küldözgetnek mindenféle fotókat, poisztokat stb. Nő nő Nő.És persze egyik sem valós, mert elég összehaosnlítani a 80-as évek szépségversenyeit a maiakkal, ég és föld a különbség. A szépségipar odáig fejlődött, hogy már egy egyszerű arckrémet is filteernek lehetne nevezni, mert ragyog a bőröd amíg rajtad van, amint lemosod, ugyanazt a fáradt fakó bőrt kapod vissza. Régen nem volt net, ilyen fotós hirdetések és minden munkahelyen jelen voltak az idősebb átlagos nők is, nem rúgták ki őket 50 évesen mint most. Ráadásul mindenki elvált, a szingli nők és pasik dömpingje van, már nem kell házasodni senkinek ha szexet akar vagy meg akar élni, nem csoda ha nehéz választani. Kitárult a világ és már nem csak Julcsit látod a faluból, hanem amerikai világsztárokat is, akik még akkor is hatnak a tudatalattidra ha nem akarod és nem hiszed el. az az igazság hogy a legtöbb ember egy átlagos panelproli, de mégis minden pasi BMW-vel járó wall streetimanagernek és minden nő luxusfeleségnek képzeli magát, ez az énideáljuk és ahhoz keresnek pasit, nem tudatosan persze, és nem csoda ha senkivel sem elégedettek.
2021. ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Ez a probléma. Nem ismered azokat a lányokat, nem szexeltél velük, szóval jobbnak képzeled őket, mint bármilyen valós emberi lény a földön.

Azt csinálod, amit a kamaszok szoktak, az elérhetetlen szerelmedet emberentúli tökéllyé idealizálod. Ebből egyszerűen ki kell nőni, feltéve hogy tényleg vágysz egy kapcsolatba.

Vannak ellenkező nemű barátaid/testvéreid/unokatestvéreid?

2021. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

#11 jót írt

"minden pasi BMW-vel járó wall streetimanagernek és minden nő luxusfeleségnek képzeli magát, ez az énideáljuk és ahhoz keresnek pasit"


Tényleg van egy ilyen jelenség, hogy nem annak látjuk magunkat, akik vagyunk, hanem annak, aki lenni akarunk.

Milyennek gondolod magad? Kérdezz rá, tényleg olyan vagy? Egyesével, a külön vonásokra.

Nekem nagyon nehéz volt beismerni a saját felszínes, önző, irigy vonásaimat, de miután beláttam hogy milyen is vagyok valójában, arra is rájöttem hogy mi az ami boldoggá tud tenni.

2021. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Biztos hatással van rám a sok szenny ami a médiából,reklámokból tudattalanul is rám ömlik. Meg nyilván lehetnek nárcisztikus vonásaim és belül szuperhősnek képzelhetem magam, aztán ebből a kettőből együtt következhet, hogy túlidealizált álomképekbe szeretek bele.

Kérdés már csak az, hogy mi a megoldás(?). Mert reklámból kevesebb biztos nem lesz a világban,így a hamis önképemet szintén nem lesz könnyű megtörni.

2021. ápr. 13. 09:58
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Fent írták. Tudatosan fordulj el a média különböző felületeitől. Facebook, Insta, Tiktok, TV, stb... Kukába velük, legalább néhány hónapra.

Azt, hogy hogyan ismerd jobban meg saját magad... Hát, az például segít ha olvasol, és tényleg kritikusan végiggondolod magaddal kapcsolatban a dolgokat. Ami volt korábban kapcsolatod, gondold át, hogy mit kaptál és mire vágytál volna. Miért vágysz arra, amire? Ha megkapod a tökéletes nőt, tényleg boldog lennél? Milyen lenne akkor az életed, felkelnél,

.. mit csinálnál utána, a másik hogy reagálna, gondold végig egy átlagos napodat lépésről lépésre, nem a jó pillanatokat összevágva, mint egy filmben.

Nagyon valószínűnek tartom, hogy igazából a saját jelenlegi életed nem tetszik, és a tökéletes nőtől várod a nagy boldogságot. Spoiler alert, az életed jelenlegi kenyelmetlen területein (munkahelyi kényelmetlenség, szülőkkel kapcsolatos dolgok, morcos pénztáros a boltban, hosszú sor a benzinkútnál, akadozó wifi, adóhátralék befizetése, stb, stb) nem fog változtatni, ezek azontúl is lesznek. Ha lesz egy párod, a vele való kapcsolat csak ezek mellé sorol be, és a kapcsolat maga is jó és rossz részekből épül fel. Pl, jó lesz a pároddal csókolózni és szexelni, de nem lesz jó minden reggel a) kém üzemmódban halkan készülődni b) az ő készülődésének apró zörejeire felkelni.

Magyarul az életed jelenlegi problémái (kivéve talán a szexhiányt és a magányt) nem fognak a semmibe tűnni, és a kapcsolat sem olyan lesz mint a filmekben.

2021. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szívesen beszélgetnek veled privátban.

Érdekelne, mi az, amit keresel egy nőben, külső és belső terén, részletesen. Mi/ki az ideálod, mi indít be, mi lomboz le.

Érdekelne, hogy pontosan te milyen vagy, mit adsz a másiknak.

Ha van kedved beszélgetni, írhatnál ezekről nekem.

2021. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek, csak nő vagyok. Írhatsz, ha gondolod.
2021. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!