Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka hogy egy idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka hogy egy idő után minden lány eltűnik akivel ismerkedek?

Figyelt kérdés

Neten is meg élőben is volt erre példa. Mindig normális kapcsolatot keresek, nem csak alkamit és ezt biztos látják is rajtam. Sosem volt még barátnőm. Arra tudok gondolni hogy unalmasnak tartanak engem, mert nincsenek barátaim, nem beszélek sokat, nem járok társaságba. De ez tényleg ilyen nagy baj? Nem akarok állandóan rajuk lógni, mert el vagyok egyedül is jól, meg ugye hétköznapokon dolgozom. A hétvégén meg ha találkozunk 3-4 órát akkor nem hiszem hogy annyira nagy gond lenne hogy nincsenek barátaim. Az nem zavar ha ő találkozna a barátnőivel, meg az sem ha néha bulizni is elmenne. Kinézetre általában be szoktam jönni a lányoknak.

Nem az lényeg hogy szeressük egymást?


2021. ápr. 10. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem emiatt tűnnek el. Az exemnek sem volt "saját élete", mégsem zavart sosem. Sőt, én örültem neki.
2021. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Beszélgessünk és mondok véleményt!
2021. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de az embernek azért kellenek barátok, főleg fiatalon. Nekem személy szerint kicsit fura, ha valakinek abszolút nincs barátja, akivel megoszthatja a gondjait, akivel programot csinál, stb. Később a párod át tudja venni ezt a szerepet, de ilyenkor ez elgondolkodtató nekem női szemmel. Persze sok minden lehet a hátterében, és tényleg nem kötekedni akartam, csak lehet ez más lányt is zavarhat.
2021. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden lány? Hány emberről van szó? Mennyi idő alatt?
2021. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!