Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindent a férfinak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindent a férfinak kell csinálni az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Azt megértem, hogy az első randit a férfi irányitja. Mert az magabiztosságot sugall. De bármi mást is nekünk férfiaknak kell csinálni?! A lány csak magára vonja a figyelmet, hogy "hejjj, itt vagyok, udvarolj nekem" és ennyi.


A neten megismertem egy lányt és megpróbáltam elérni, hogy megtetszek neki. Már a 2.-3. napon úgy igazitottam mindent, hogy végül azt mondta, hogy szeretne találkozni velem. De ezt is végig én kelett, hogy igy "kiszedjem belőle". Ő allig ír vissza valamit. Minden témát én kell hogy felhozzak és hogy irányitjak. Csütörtökön, mondta, hogy szeretne találkozni majd elcsevegtük a napot. Azóta nem irtam neki. Most szombat van és most elősször ő irt rám, hogy "Hello". Vissza küldtem neki egy humoros/játékos "Hello" Gif-et és egy nevetős smiley-t. Erre ő vissza irt rá egy ugyan olyan smiley-t. És ennyi... Azóta már elmult 2 óra. Most megint én csináljak mindent? Miért ír rám, ha útánna eltünik? Ez megint az a "itt vagyok, udvarolj nekem. Nyügözz le!" de már felkeltettem az érdeklődését. Akkor most mivan?! Ha állandóan én irok a lányokra, akkor olyan mintha eröltetném és mintha zaklatnám őket...


Minden lány akivel elkezdek megismerkedni, azzal ez van... Érdeklem őket egyáltalán? Vagy csak unatkoznak? Vagy ez tényleg igy müködik?



2021. ápr. 10. 17:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

9-es

Eddig senki sem mondta nekem, hogy a Gif használata unszimpatikus lenne. Mindenkinek tetszett akinek eddig küldtem. Meg a másik, hogy te is azzal jössz, hogy "nem írsz semmit, én is eltűnnék". Miért kellene nekem irányitani a beszélgetést, ha nem én kezdeményeztem? Ez olyan mintha felhivnák valakit és beleszólnék, hogy "szia". Majd vissza szólna, hogy "szia" és nem mondanák neki semmit. Én kérdezzem meg tőle, hogy milyen napja van? Ha rám ir, akkor én értelemszerüen arra gondolok, hogy csevegni szeretne és mivel eszébe jutottam, igy érdekelné, hogy mi van velem. De semmit nem ir a "szia"-n kivül. Akkor most mivan?


10-es

Én alakitottam úgy a beszélgetést, hogy elmondhassa, hogy találkozni akar velem. Utalgattam rá a flörtölések közepette. Én adtam alá a lovat. Ő csak haladt az árral. Semmit nem csinál annak érdekében, hogy haladjon az ismerkedés. Csak ül a seggén és várja, hogy ugy alakitsam a dolgokat. És most, hogy kimutatta a vonzalmát (az én kezem által), igy ugy döntöttem, hogy most irányitson ő. 2 nappal később rám irt és megált a beszélgetés azzal, hogy "Hello". Ha nem én csinálok mindent, akkor nincs semmi. Állitólag megtetszettem neki, vagy felkeltettem az érdeklődését és nem képes megkérdezni, hogy "hogy vagy"? Vagy bármi amivel beindulna a beszélgetés?

2021. ápr. 10. 20:49
 12/21 anonim ***** válasza:

"Én alakitottam úgy a beszélgetést, hogy elmondhassa, hogy találkozni akar velem. Utalgattam rá a flörtölések közepette. Én adtam alá a lovat. Ő csak haladt az árral. Semmit nem csinál annak érdekében, hogy haladjon az ismerkedés."


Neked kell ezeket a dolgokat kimondani, nem neki.

Fordított szereposztás.

2021. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

12-es

Szóval ezt is a férfiaknak kell. Nem elég a bókolás, figyelmesség, a teljes ismerkedés tervezése és a haladásának a biztositása, még a behódolás is kell, azáltal, hogy elmondom neki, hogy találkozni akarok vele. Emelett még arra is figyelni kell, hogy ne legyen az ember túl rámenős és még a teljes randit is ki kell gondolni?


Emelett a lánynak annyi feladata jut, hogy eldöntse, hogy megadja-e az eséjt vagy sem... Szörnyű...

2021. ápr. 10. 21:17
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg tetszenél neki, hidd el, ő is aktívabb lenne.

Tudom, mert nő vagyok.


Gondolom levette a csajszi is, hogy nem vagy egy főnyeremény, ezért kár teperni.

2021. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

14-es

Itt nem arról van szó, hogy tetszem-e neki vagy sem. Az a lényeg, hogy a lányok semmit nem tesznek azért, hogy megismerjenek egy fiút. Soha életemben nem volt olyan, hogy egy lány tepert volna azért, hogy megismerjen, vagy bármit ő irányitott volna. El tudom érni, hogy megtetszek valakinek, vagy hogy felkeltsem az érdeklődését. Ahogy ez most is sikerült. Azt akarom tudni, hogy ez csak velem történik vagy ez mindig igy zajlik?

2021. ápr. 10. 21:39
 16/21 anonim ***** válasza:
56%
Mert szórakoztatni kell őket mint egy kisgyereket.
2021. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#9 vagyok

Ebben igazad van, de én arra értettem, hogy még csak nem is köszönsz meg semmit nem írsz, csak gifel meg szmájlival reagálsz a köszönésre. Ezekkel köszönsz vissza.

Mert vagy köszönj vissza rendesen, vagy ha ilyen formán teszed, akkor legalább írj mellé valamit. Nem kell, hogy hatalmas beszélgetésindító legyen, csak valami betűkből álló kommunikáció. Érted? (Normál esetben) Ezek a kommunikációt csak kiegészítik, nem helyettesítik.

2021. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

9-es

Nem fejtettem ki, hogy milyen Gif volt. Egy 3-4 éves kislány volt rajta aki aranyossan bepózolt és a Gif aljában oda volt irva, hogy "Hello there".

2021. ápr. 10. 21:58
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#15 kérdező, pontosan azt írtam (#14), hogy hidd el, ha egy lány igazán akar tőled valamit, akkor teperni fog, és mindent megtesz, hogy többet tudjon meg rólad. Nekem ha úgy igazán megtetszik egy srác, akkor egyrészt igyekszem aktívan kommunikálni vele. Sokat kérdezek, érdekel a véleménye, az ízlése. Megjegyzek szinte mindent, amit mond, és ezt később beleforgatom a beszélgetéseinkbe. Másrészt meg neten is nyomozgatok utána valamennyire, nyilván legális keretek között, de gondolom ezzel mindenki így van, aki tudja használni az internetet.


Ha azt látod egy lányon, hogy lusta az ismerkedésnél, akkor valószínűleg nem érdekled őt igazán. Ez persze később még változhat pozitív irányban, de simán lehet, hogy van egy kiszemeltje, és inkább őrá fókuszál.

2021. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Uh, egyformán gyerekesek vagytok. Egy nő igenis beletesz az ismerkedésbe, ha oda van a férfiért. Úgy látszik, annyira még sincs érted oda, vagy nem tudja, hogy mit akar, vagy ugyanolyan szerencsétlenül kommunikál, mint te.
2021. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!