Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik ilyen nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen nő?

Figyelt kérdés

1. 18-28 év között van.

2. Vékony testalkatú ,sportos vagy alkatilag csinos.

3. Foglalkozik a külsejével,és a nőies stílust szereti.

4. Nem dohányzik és csak alkalmakkor iszik.

5. Fontos számára egy kapcsolatban a kommunikáció, a hűség és az őszinteség.

6. Nem igazán társasági ember, ragaszkodó típus és szeret beszélni.

7. Szereti az állatokat, de lakásban inkább ne.

8. Soha nem szeretne gyereket.


Köszönöm előre is a válaszokat :)



2021. ápr. 7. 19:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%
Én több ilyen nőt ismerek és a 7-es pontot leszámítva én is ilyen vagyok (tartok lakásban állatot). Igazából szerintem semmi extra kitételt nem adtál meg, a 8-as pont az, ami nagy vízválasztó lehet, de a többit én viszonylag átlagos/gyakori tulajdonságnak látom.
2021. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Szerintem is, csak hát a mai világban a nők között is egyre több a züllött és link.
2021. ápr. 7. 20:37
 13/21 anonim ***** válasza:
21%
Az életben előbb utóbb le kell adnod az elvarasaidbol. Szerinted hány no marad 25 éves feszes testu pláne ha meg csinos is. Az idő elszall mindenki felett,idos nők tucatjai elnek egyedül mert nem kellenek, idos pasik is inkább maradnak egyedül minthogy korabeli nőre nézzenek.a vége az hogy mindenki lemond a szexről..
2021. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%
Az egyik exem a 8-as pont kivételével megfelelne ennek.
2021. ápr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm, aki ilyen....összejött egy dúsgazdag férfivel, és viszi mindenhova nyaralni utazni wellnes. (26 éves)

Az itt a kérdés, hogy tudod e kárpotolni azért, hogy lemond a gyerekről?

2021. ápr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ha valaki önként mond le a gyerekről azt miért kellene kàrpótolni?

Nem én kérem hogy mondjon le ,hanem olyan lànyt keresek aki alapból nem szeretne :)

2021. ápr. 8. 08:11
 17/21 anonim ***** válasza:
73%

"Nem igazán társasági ember, ragaszkodó típus és szeret beszélni."


Egy nőt nem tudsz kisajátítani magadnak,ezt el kell fogadnod.És sajnos a hűséget sem várhatod el feltétlen.Mondom ezt férfiként.

2021. ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
Olyan Nő eleg kevés van
2021. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
43%
A nőies stílus nem jellemző rám, és szívesen tartanék lakásban állatot, azon kívül mind igaz rám. Nem hinném, hogy emiatt különleges lennék, van egy csomó ilyen nő.
2021. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
83%
pont most olvastam hogy jane austin iylen volt.önként lemondott agyerekről, de a házasságról is. nem akart senki cselédje lenni, írni akart és a gyereknevelés tönkretette volna akarrierjét. De egy férfi is, teszem hozzá.
2021. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!