Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másokat is gyakran betalálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is gyakran betalálnak külföldi (főleg fekete) férfiaknak?

Figyelt kérdés
Mondjuk világos, szeplős a bőröm, de sötétbarna a hajam és a szemem is, nem vagyok egy skandináv típusú szőkeség :D Engem sajnos annyira nem vonzanak az ilyen sötétebb bőrűek (elnézést, nem akarok rasszista lenni, de egyszerűen nem jön be). Szinte csak ilyen pasik kezdeményeztek nálam, sőt, cigányok is kifejezetten gyakran betalálnak. Normális magyar pasik általában valamiért egyáltalán nem szoktak érdeklődést mutatni irántam.
2021. ápr. 7. 18:58
 1/10 A kérdező kommentje:
*férfiak
2021. ápr. 7. 19:00
 2/10 anonim ***** válasza:
ha mutatnának érdekelne? :D
2021. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Közösségi médiába, de ott az arabok. Levakarhatatlanok.

Skandináv típusú szőkeség vagyok.

2021. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem nem.

30/F

2021. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is a nőkért úgy kell tepernem, de a sötétbőrűek néha nagyon durván flörtölnek velem, sőt egy el is hívott randira, pedig nem az eseteim egyáltalán, és én vagyok a fèrfi... Én olyasmi nőt szeretnék amilyen én vagyok, elvileg nem kéne nagy kihívásnak lennie, mégis az.

28/F

2021. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Facen az arabok, de ennyi. Régebben volt, hogy személyesen bepróbálkozott 1-2 Ahmed
2021. ápr. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Na egert festem sotetre a szoke hajam. 😂😂
2021. ápr. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Afrikaban a dagadt nok a szepsegidealok.



[link]



36F incel

2021. ápr. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Igen. De az még egy dolog, hogy betalálják, valahogy azt látom, hogy sok nő élvezi ezt a fajta ősi udvarlási módszert. Aztán csodálkozik, amikor 3-an átmennek rajta, aztán utána mehet a rendőrségre, megkérdezik kik voltak, aztán "Hát ööö.... 3 fekete... a nevüket nem tudom."
2021. ápr. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Feketére még nem volt példa, de arabok rendszeresen facebookon.
2021. ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!