Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mindkét nemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindkét nemben ugyanannyi normális van?

Figyelt kérdés
Elég sokszor látom, hogy írnak a társkeresésről, majd valaki betolja, hogy a másik nemből alig van normális, ezért a saját nemének milyen nehéz. Mi erről a véleményetek?

2021. ápr. 5. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét nemben vannak normálisak is meg hülyék is. Csak nem mindig találkozik a kereslet meg a kínálat 🤷‍♂️
2021. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a saját nemünket pont nem látjuk objektíven, mivel velük nem kell ismerkednünk. Lehet, hogy rálátsz a közvetlen környezetedre, de az elég kicsi halmaz, akkor is ha haverod a fél ország.
2021. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Most hogy társkeresőn kiből mennyi van...

1. A társkereső nem reprezentatív minta a teljes társadalomra nézve.

2. Az ember a legtöbb esetben csak azoknak a profilját látja, nézi, aki szóba jöhet neki mint partnerjelölt, tehát heteróknak a másik nemet... saját oldaláról meg ismeri saját magát meg esetleg 1-2 haverját, akik szintén párt keresnek.

2021. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy egyrészt nehéz meghatározni azt, mi a normális. Nekem pl. normálisak a homoszexuálisak meg a poliamorok is (én egyik sem vagyok), mások szerint meg nem.

Szerintem mindkét nemnek ugyanolyan nehéz olyan párt találni, akinek hasonló az értékrendje, a habitusa, a tervei a jövőre nézve, a gondolkodásuk és konfliktuskezelésük, mellette más szempontokból is megfelelőek egymásnak (mindenkinek más a prio, de pl. külső vagy dohányzás), és még szerelmet is tudnak egymás után érezni.

Idióták, bunkók, parasztok, kétségbeesettek, megfelelési kényszeresek, pénzre/szexre hajtók meg mind a két oldalon vannak bőven. Nő vagyok, de bőven van olyan nőismerősöm, akiknél bőven sajnálom a pasikat, akikkel ismerkednek, és találkoztam idióta férfiakkal is. És igen, a kereslet és kínálat nem találkozik mindig...

2021. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindkét nemben van mindenféle ember.
2021. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Én ahogy beszélgetek emberekkel, a környezetemben elég egyöntetű a válasz, mert mind a férfiismerőseim, mind pedig a nőismerőseim is úgy vélekednek, hogy nők között van a több hülye, azaz kevesebb normális.
2021. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Egyenlőek, pontosabban a férfiak között eggyel több a normális, mert én is férfi vagyok...
2021. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
#7: De csokken a létszám a #6-ossal.
2021. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Szerintem #7-es alapból bevette a számításba őt is!
2021. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!