Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan így gondolkoznak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan így gondolkoznak az itt nőket szidó pasik?

Figyelt kérdés

Sok kérdésnél látom, hogy van itt egy megkeseredett, nőgyűlölő keménymag, akik minden kérdésnél beirják hogy

-az összes nő pénzéhes r*banc

-a magyar nőket a jóképű külföldi férfiak elviszik

-a nők csak a férfiak 10%-ával állnak szóba, akik az alfák

-a szép nők csak a gazdagokra hajtanak, és a csóró pasiknak nem jut szép nő


Ezek az emberek tényleg így gondolkodnak, vagy szimplán így tiltakozik az agyuk a sikertelenségük ellen hogy ilyen elferdítve látják a valóságot?



2021. ápr. 5. 18:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

"az összes nő pénzéhes r*banc"


Nem csak a nok.



"a magyar nőket a jóképű külföldi férfiak elviszik"


Max. egy menetre, a kulfoldi ferfiaknak sem kell egy kolonc, aki meg az anyanyelven sem tud helyesen irni, nemhogy idegen nyelven kommunikalni :)



"a nők csak a férfiak 10%-ával állnak szóba, akik az alfák"


Nem 10%, hanem 20%, es nem a "megkeseredett, nőgyűlölő keménymag" szerint, hanem az OkCupid felmerese szerint.



"a szép nők csak a gazdagokra hajtanak, és a csóró pasiknak nem jut szép nő"


A szep nok a szep ferfiakra hajtanak, es csak akkor jonnek ossze ronda pasival, ha az gazdag.



36F incel

2021. ápr. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%

Bizonyítsa be nekem valaki, hogy nem így van!


Amíg a szüleimmel laktam és átlag alatt kerestem diploma nélkül, addig a szüzességemet sem tudtam elveszíteni.


Amikor elkezdtem építeni a karrieremet, akkor összejött végre, de mindegyik kapcsolatom azért ment tönkre, mert előbb-utóbb szóba kerültek a piszkos anyagiak.


Mivel az egyetlen logikus érv a gyerekvállalás volt (amit én nem akarok), igyekeztem olyan nőket keresni, akik hasonlóan gondolkodnak, de azért ezt a témát nem lehet így hirtelen az első pár kérdésnél rázúdítani.


Mióta lett egzisztenciám, azóta megtapasztaltam, hogy mivel nem hivalkodom vele (kívülről nem is látszik semmi), semmi sem változott, sőt, a kor előrehaladtával inkább negatív értelemben, hiszen már sajnos erősen benne vagyok az öltönyös BMW-s korban, ahol ez már elvárt lenne.


Szóval kijelenthetjük, hogy az anyagi helyzetem SEMMIT nem jelent, ezt csak azért említem meg, mert ezzel MEGCÁFOLÓDIK a nők azon érvelése, miszerint ők az ambíciót, stabilitást, biztonságot nézik a férfiakban, nem pedig a hivalkodást. Ez teljes mértékben hazugság, a nők felszínes külsőségek alapján lövik be a vagyoni helyzetedet és minél jobb dolguk van a férfitöbblet és a középosztály vastagodása (IT-sek, mérnökök, külföldön magukat megszedett melósok) miatt, annál KEVÉSBÉ vannak ráutalva, hogy ássák azt a bizonyos aranyat, amikor a lábaik előtt heverő aranyrögökből is elég kiválogatni azt, ami nem réz vagy műanyag (az eladósodott műmájerekre gondolok vagy akiknek a státusszimbólumok a teljes vagyona, nem csak a jéghegy csúcsa).


A külföldiek nem feltétlenül viszik el a magyar nőket, viszont rengeteggel elszórakoznak, tehát még kevésbé lesznek motiváltak arra, hogy párkapcsolatot létesítsenek.


A 10% pedig jól lemérhető arány, elég csak kipróbálni magad Tinderen, hogy hányan húznak jobbra akkor is, ha te mindenkit jobbra húzol és abból a kevésből lesz-e bármi is.

2021. ápr. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

#11: "A szep nok a szep ferfiakra hajtanak, es csak akkor jonnek ossze ronda pasival, ha az gazdag."


Ha kellően lemegy papucsba, a szülők is kedvelik és a barátok is elfogadják és a nő már elmúlt 30 és gyereket akar, akkor nem kell gazdagnak lenni, elég egy segédmunkás fizetés. De nagyon lelkes segédmunkásnak kell lennie. Különben azt is megbánja, hogy megszületett.

2021. ápr. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%

Lassan 10 éve gyakorizom. Állandó téma azóta is hogy a férfi nem talál párt. 2 eset áll fenn leggyakrabban:


1. A férfi nem látja be a hibáit, túl sokat képzel magáról, undorító a stílusa, zsigerből utálja a nőket.


2. A férfi az alatt, hogy átlag csajt keres, azt érti hogy legyen szép arcú, jó testű, és ez már a lejjebb adott kívánság.

2021. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#14: Igen, ezt én is megfigyeltem.


1. Az itteni nők a világhírű pszichológusokat és pszichoanalitikusokat megszégyenítő módon - akik még az orvos válaszol rovatokban is ismétlik állandóan önmagukat, hogy diagnózis felállításához SZEMÉLYESEN kell elbeszélgetni valakivel. - néhány mondatból megállapítják, hogy ki milyen.


2. A nők még azt is megállapítják, hogy ki milyen nőkre vágyik. Persze ezt is kristálygömbbel, mert sem magukról nem küldenek képet, de ha a férfi mutat példákat, hogy neki ez meg az a nő tetszik, akkor jön az átfordulás, hogy "biztos azért, mert már bárki jó lenne, annyira ki vagy éhezve".


Szóval igen, valóban ez a körforgás megy a gyakorin...

2021. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz pszichológusnak lenni, hogy megállapítsd már egy két mondatból is, hogy valakivel nem stimmel valami. Amilyen a stílus, olyan az ember. Ebből a szempontból tök jók a társkeresők, mert nagyon hamar kiderül hogy valaki hülye, így nem kell időt pazarolnod egy pl fétises, féltékeny, tanulatlan vagy esetleg szexmániás baromra. Írásban sokkal hamarabb megmutatják a valódi énjüket.
2021. ápr. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#16: Ne tereld el a témát, nem erről volt szó. Akiket felsoroltál, azokat valóban jól lehet szűrni vele.


Arról volt szó, amikor itt adnak sakk-mattot a férfiaknak azzal, hogy "ilyen stílussal nem csodálom, ha nem jön össze semmi, süt belőled a nőgyűlölet" amikor


1. Ez nem volt mindig így, a tapasztalatok alapján alakult így ki. -> Szüksége lenne eltérő tapasztalatra, hogy megváltozzon a véleménye. Messziről jött ember azt mond, amit akar, pláne névtelenül. Valódi, kézzel fogható tapasztalatra lenne szükség, ami ellent mond az eddigieknek.


2. Azért tette fel itt a kérdést, mert felismerte magában, hogy valami nem stimmel, csak nem érti, hogy mi. Nem arra kíváncsi, hogy az első válaszoló szerint biztos dagadt, a második szerint nőgyűlölő, a harmadik szerint biztos csak az instamodellekre bukik, a negyedik szerint meg biztosan vele van a baj, hiszen neki 3 csúnya ismerőse is megtalálta élete párját Tinderen, az ötödik meg képet kér, aztán ha van akkora balek, hogy küld neki, akkor így járt, választ már nem kap rá. Esetleg mázlija van és jön egy válasz, hogy "Nem a külsőddel van a baj, bár nekem nem jössz be, de tőled csúnyábbak is becsajoztak, biztos máshol van a gond."


Érthető már így?


Mintha elmennél az orvoshoz hasfájással, az meg csak puffogtatná a közhelyeket, hogy "Hát az nagyon nem jó... Annak nem szabad fájni... Ön bizonyára beteg, hiszen egészséges embernek nem fáj a hasa! Így jár az, aki felelőtlenül összeeszik mindenfélét. Biztos valami komoly baj van, tartóstejet már ne vegyen!"

2021. ápr. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"Amilyen a stílus, olyan az ember"



Tehat, ha veletlenul, a kerdes vegen azt olvastam elso pillantasra, hogy zsido pasik, akkor elvisz a Gestapo? 😂



36F incel

2021. ápr. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A tapasztalatok a véleményedet formálhatják, de a stílusodat nem. Én pl mélyen elítélem az alkoholistákat, nem tudom őket sajnálni, rosszak velük a tapasztalataim, mégsem szidalmazom őket, nem káromkodom, nem ítélkezem, nem általánosítok. Ehhez kell egy bizonyos értelmi szint, ami igencsak előnyös pártaláláshoz.


Igen, sokan vannak akik beismerik, hogy valami nem stimmel ha már évek óta nem jön össze egy kapcsolat sem, de amikor megkapják az őszinte, kívülállók véleményét akkor bepöccennek. Pl leírja hogy amúgy ő 110 kg, és 10ből 10 válaszoló elmondja hogy ez a baj, akkor ne tereljen, ne kenje másra a dolgot, hanem fogadja el, és tegyen ellene. Ha meg nem kíváncsi a válaszokra csak azokra amik ínyére valóak, akkor minek ír ki kérdést? Ringassa magát továbbra is álomvilágban, csak ne csodálkozzon hogy sikertelen. Ugyanígy ha valaki nőgyűlölő, vagy túl nagy elvárásai vannak, ha már a tizedik ember írja, akkor ne keressen más kifogást.

2021. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azokra a nőkre kell ilyenkor gondolni akik feministának gondolja magát közben meg csak egy femináci na ezekre igaz amit leírtál
2021. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!