Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vonzanak a dagi,meghízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzanak a dagi,meghízott férfiak szerintetek is a nagy pocak vonzó ?

Figyelt kérdés
Sok a vékony pasi alig látok jókat, méretes pocakkal,de ha látok nagyon vonz. Szexi egy ilyen pasi.
2021. ápr. 5. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

:D :D :D


Ja, rohadt vonzó!

2021. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Attól mert neked esetleg nem jön be másoknak még lehet vonzó.
2021. ápr. 5. 15:28
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
A már elfolyós dagi nem, de jó ha van rajta mit fogni, kis husi kis felesleg. Valahogy jobb,biztonságot adóbb ilyen férfihoz odabújni.
2021. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Ritka az ilyen nő,mint a fehér holló.
2021. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Mind a tied lehet, legalábbis, ami engem illet. Engem sose vonzott az lehízott alak. Minimális felesleg nem akadály, de az elhízott "méretes pocak"...brr. Mondjuk úgy, amíg látja a saját gyíkját, tükör nélkül, addig nem (annyira) zavar a felesleg. Afelett már nem kicsit kóros.
2021. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Régen tetszettek, de ma már a vékonyabb, izmosabb férfiak vonzanak.
2021. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem régen a kigyúrt, izmos fickók jöttek be, de ahogy haladok a korral, egyre jobban megnézem a mackós férfiakat. Jelenlegi secret crush-om is magas, pocakos, de széles vállú ember. Gondolkodtam azon, hogy miért, talán a biztonságérzetem növeli? Ahogy az egyik előttem válaszoló is írta. Én magam viszont pálcika vagyok, kétlem, hogy valaha is észrevesz.
2021. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Még ha el is hinném a kamu kérdésed kedves férfi társam, de legalább jót röhögtem és bontok egy sört a pocakom egészségére. :D
2021. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem igaz, hogy ritka! Én is a mackosabb ferfiakat preferalom.
2021. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Voltam 140 kg felett, azért az sem volt jó...

A nők 99,9 %-át nem vonzotta.

2021. ápr. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!