Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tetszik ennyire amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik ennyire amikor még nem is találkoztunk?

Figyelt kérdés

A neten ismerkedem egy sráccal,még nagyon az elején vagyunk,nem is tudom biztosra,hogy egyáltalán visszaír-e majd.

A gond az,hogy Én egy szomszédos országban élek és dolgozom,bár közel a határhoz,nem tervezek hazamenni egy jó darabig.

A környezetemben nincs senki aki tetszene,a barátaim is odahaza vannak. Ez a srác viszont nagyon megfogott,pedig csak képen láttam,egyszerűen úgy érzem,hogy még egy ilyen fiút soha nem fogok találni.

Ellenben semmiképp sem akarok erőszakoskodni,és tisztában vagyok vele,hogy igaziból nem is ismerem.

Akkor miért érzem azt, hogy "Ő az"? Nem vagyok már olyan fiatal,nem volt sok kapcsolatom,a legutóbbi katasztrofális pl.,de valahol azt érzem, hogy kifutok az időből, és sosem találok társat.


32/N



2021. ápr. 4. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
pqndémia dili
2021. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Ha végre találtál egy adoniszt, akkor ne ereszd el. Legalább azt hiheted, hogy csak a tiéd. :)
2021. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett a vége?
2021. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!