Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszenek a férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszenek a férfiak? Tudat alatt leszbikus lennék?

Figyelt kérdés

A férfiak 99,9%-a nem vonz. Egy kezemen meg tudnám számolni, hány olyan férfit láttam eddig életemben, aki tetszett. Volt már párkapcsolatom, szerettem a páromat, külsőleg is rendben volt, de szexuálisan szinte egyáltalán nem vonzott. Jelenleg nem is tudnék olyan férfit mondani, akivel szívesen lefeküdnék, még hírességet sem, emiatt pedig értelemszerűen összejönni sem szeretnék senkivel, hiába szimpatikus.

26/n


2021. ápr. 4. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nőkhöz vonzódsz? Ezzel meg is válaszoltad azt a kérdést, hogy leszbikus vagy-e...
2021. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
65%

És a nők vonzanak szexuàlisan?


Mert egyelőre csak azt tudjuk, h kik nem...

2021. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, vonzanak-e a nők, nem voltam még nővel. Külsőre szoktak tetszeni.
2021. ápr. 4. 15:19
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Arra tippeltem volna, hogy demiszexuális lehetsz. Mert nálam sincs olyan, hogy ránézek egy pasira és eldobom tőle az agyam, tőlem lehet bármilyen jóképű. Akkor kezd el csak érdekelni ha megismerem.

Viszont engem a csajok egyértelműen nem vonzannak.

Szóval lehetsz akár leszbikus is.

2021. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem veszítesz semmit, lánnyal lehet csak igazi, kölcsönös szex.:)
2021. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, lehetsz akár aszexuális is. Amúgy attól, hogy még nem voltál nővel, szerintem tudnád, ha hozzájuk vonzódnál.
2021. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4%
Fúj leszbikus...
2021. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy KEVÉS férfihez vonzódsz, nem leszel leszbikus... hiszen akkor nem kevés, hanem NULLA férfi vonzana.

Én is ilyen vagyok, mondjuk én biszex vagyok, de irtó kevés ember vonz bármelyik nemből.

2021. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!