Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet nálam ez?

Figyelt kérdés
Nem voltam még szerelmes,lényegében azt sem tudom hogy működik egy párkapcsolat.Ha nézek egy filmet vagy olvasok ilyen regényt,mindig jó érzéssel tölt el a szerelem gondolata,de a gyakorlatban nem tudnám elképzelni.Nem tudnék lefeküdni senkivel,képtelen lennék levetkőzni valaki előtt,nem tudom elképzelni,hogy valaki megcsókoljon,hogy valakiben annyira megbízzak,hogy ilyen szinten közel kerüljünk egymáshoz.Lehet ebből kiút? 22/N

2021. ápr. 3. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ezek szerint eddig még nem is volt barátod sem. Lehet jobb lenne, ha beszélnél erről egy szakemberrel, mert láthatóan nagyon feszengsz a témától. Történt veled valami ezt okozhatja?
2021. ápr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Keress egy érett, felnőtt, FÉRFI partnert!
2021. ápr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagy lelkileg elég érett hozzá.

Attól még másban lehetsz nagyon felnőtt, a lelked ezen része valamiért lassabban fejlődött.

2021. ápr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Sokaktól hallottam ezt, mint amit ide leírtál, ezeken az érzéseken szinte mindenki átmegy.

Amikor a szerelem érzése jönni fog, természetes lesz a csók, a levetkőzés is.

2021. ápr. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem így minden rendben van, menj el nyugodtan apácának. :)
2021. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Az érzelmi érés nem mindenkinél fejeződik be 22 éves korig. Nyugi, van még időd.
2021. ápr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem értél meg rá, vagy nincs rá igényed. Kérdés, hogy amúgy mennyire akarod ezeket?


Mellesleg én is pont így vagyok, azaz semmit meg nem élt 22/L, és a felsoroltakból csak a kapcsolatban levést nem tudom elképzelni, azaz hogy valaki tartósan szeret és úgy élek. Vagyis nekem nem a gátlásaim lehetetlenítik el a dolgot, hanem hogy amúgy se jött össze nekem se fiú, se férfi eddigi életem során, úgyhogy így maradtam.

2021. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!