Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen csúnya?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen csúnya? Egy nőnek sem tetszik az arcom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

"Egy nőnek sem tetszik az arcom"

Szóval mind a 3 és félmilliárd nőt megkérdezted, hogy tetszik-e nekik az arcod és mindegyik nemet mondott? Ebben az esetben kezdj el gyűjteni plasztikai sebészre. De ha csak pár nőnek nem tetszel (gondolom ez a helyzet), akkor próbálkozz tovább!

2021. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
69%
Anyàdékkal màr beszéltél erről?
2021. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eddig még nem volt olyan nő, aki helyesnek látott.
2021. ápr. 2. 18:41
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 ezt hogy érted? Nem beszéltem erről senkivel.
2021. ápr. 2. 18:41
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy ha nem vagy vonzó egy nő szemében, akkor az eleve veszett ügy. Hiába mondogatják sokan, hogy nem számít a külső, igenis számít! Ne higgy a hazugságoknak. Ugyanakkor az is igaz, hogy a vonzóság relatív. Biztos vagyok benne, hogy van olyan nő, aki vonzónak tart téged. Ha mondjuk rosszak a fogaid vagy extrém bőrhibáid vannak esetleg, ezeken tudsz változtatni. Igaz, hogy pénz kell hozzá, de akkor gyűjtsd össze rá a pénzt és segíts magadon! Ez a legjobb tanács, amit adni tudok. Hajrá!
2021. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 nem hiszek a hazugságoknak, tudom, hogy a külső a legfontosabb mondjon bárki bármit.
2021. ápr. 2. 18:57
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Megmondhatom neked részletesen, hogy mi a probléma veled. Ha küldesz képet. Kép nélkül nem tudok hiteles választ adni.
2021. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

#6: na és már ki is derült, hogy nem az arcoddal van a fő baj


Egyébként megfelelő frizura, borosta, szemöldök sokat segít.

2021. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Hiába mondogatják sokan, hogy nem számít a külső, igenis számít!


Egy 100 milliós bankszámla azonnal megszépít majd 5/4 nő szemében téged, hidd el. Még azon nőknél is, akik itt fennhangon mondogatják, hogy nem számít a pénz. De, szinte csakis az.

2021. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%
Küldj képet privatban és adok tippeket női szemmel, hogy min/miken változtass magadon.
2021. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!