Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randin illik kihúzni a széket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin illik kihúzni a széket a lánynak egy étterembe meg ilyesmi?

Figyelt kérdés

Az pl alap, hogy a kocsi ajtót kinyitom meg ilyenek, de pl a székes dolog?


Tudom most minden zárva, de nyárra remélhetőleg nem így lesz és szeretnék randira hívni lányokat.


2021. ápr. 2. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Az első pár randin mindenképp illik, utána már nem elvárás. De a nagyon fiatal, illetve kamaszkorú lányoknak nincs ilyen elvárásuk. De ez nem jelenti azt, hogy ne legyünk velük is figyelmesek, csak ők még nincsenek ehhez hozzászokva.
2021. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Úgy olvastam, hogy randin illik-e kihúzni a széket a lány alól. :D
2021. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekem huszonévesként nincs erre igényem. Se arra hogy a kabátomat lesegítse, max ha nem tudom el lenne törtve a karom vagy ilyesmi de amúgy nem.


De az tetszik ha az ajtót kinyitja, előre enged.

2021. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Illik, de sosem igényeltem. Azt viszont igen, hogy addig ne üljön le a fiú, amíg én helyet nem foglaltam.


A kabátfelsegítés tetszik.


Ha bementek az étterembe, te mész elöl, hogy te kapd az első pofont (igazából azért, hogy feltérképzd, hova üljetek). Kifelé a lány, te utána.

2021. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem illik, kabát lesegítése sem, de a szék mindenképpen-
2021. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Nekem egyik eddig emlitett dologra sincs szuksegem (sot, gaznak talalom a nagy reszuket, persze majd ulok az autoban, amig at nem megy a masik oldalra es kinyitja nekem az ajtot, wtf), bar az ajtonal eloreengedest szimpatikusnak talalom ferfi-ferfi kozott is, szoval ne azert csinald, mert randin vagyunk.

Gavalleroskodas helyett inkabb azt mutasd meg a randin, hogy mekkora feminista vagy, nekem az jonne be.

2021. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem illik. Nők. Önállóan, erősek, nincs szükségük erre, tudomásom szerint.
2021. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Illeni illik, de nem minden nőnek van erre igénye.

Ha Te úgy tartod helyesnek, hogy megcsinálod ezeket a formaságokat, és természetesen jön, akkor csináld. Ha a hölgynek ez nem tetszik, akkor amúgy sem illetek össze.

Az viszont nagyon gáz, ha nekiállsz bénázni. Vagy meg tudod csinálni magabiztosan ezeket a gesztusokat, vagy hagyd a fenébe.

2021. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Gavalleroskodas helyett inkabb azt mutasd meg a randin, hogy mekkora feminista vagy


Akkor vadhülyét mint te, keveset láttam eddig.

2021. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon kellemetlenül érzem magam, ha a pasi ilyeneket csinál, egyáltalán nem várom el.
2021. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!