Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a gond azokkal akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond azokkal akik nem tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Vannak azok akiknek ez nagyon könnyen megy, néhány hónapnál többet nincsenek egyedül. Meg vannak akiknek felnőtt korukra sem volt még semmi, vagy pedig évek óta egyedül vannak.

Mi lehet a fő oka annak hogy valakinek könnyű míg másnak nagyon nehéz?


2021. márc. 26. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírok alkalmazkodni senkihez emiatt az együttélés se menne.
2021. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most a vírushelyzet és a bezarasok miatt szerintem annak is nehéz akinek amúgy könnyű volt eddig.

Amúgy annyira nem nagy kunszt, járj olyan helyekre amik érdekelnek, ott valószínűleg olyan emberek lesznek akiknek szintén ez az érdeklődése, ami már egy jó alap.

Pl én nagyon szeretek túrázni meg koncertre járni, sok barátom van ilyen eseményekről.

Vagy ott van a Tinder és egyéb tarskereso appok

2021. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Önbizalomhiány? Ne mond hogy 2021-ben ez a szó teljesen ismeretlen neked.
2021. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van, aki megijed a felelősségtől, a lehetőségtől.
2021. márc. 27. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Rondák a pasik javaresze.
2021. márc. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Általában rossz a kommunikációs készségük, kevés barâtjuk van, többségükben férfiak és nincs olyan hobbijuk sem, ami segítené őket az ismerkedésben.
2021. márc. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos h konnyen megy. Aki nem bir ki par honapot sem egyedul, az lehet tarsfuggo. Mindegy ki, csak legyen valaki.
2021. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Én 30 feletti F vagyok, akinek megváltás lenne a halál. A depresszió egész életemben ott van, nem vagyok képes önbizalomra se, a kezdeményezés is elkepzelhetetlen, és nem is kezdeményeznek nálam se. Gondolom ezért.
2021. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5 A nők nem vizuális tipusok.
2021. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!